Pazarcıkta Yaz Spor Okulları Başlıyor

Pazarcıkta Yaz Spor Okulları Başlıyor

Pazarcıkta Yaz Spor Okulları Başlıyor

Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yaz döneminde Güreş’ten Futbol’a kadar 9 farklı branşta verilecek Yaz Spor Okulları için kayıtlar başladı. 11 Temmuz’da start alacak Yaz Spor Okulları İlçe Spor Müdürlüğü’nün Kapalı Spor Kompleksinde 11 Eylül’e kadar hizmet verecek.

Sporun ve sporcun gelişimi için dev yatırım ve hizmetlere imza atan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve spor kültürüne sahip bireyler olması için de çalışmalarını sürdürüyor.

Proje İle ilgili açıklama yapan Gençlik Spor İlçe Müdiresi Yaprak Bozdağ; Çocuklara yeteneklerini sergileme fırsatı ve Spor tesisinde ücretsiz spor yapma imkanı sunuyoruz,Spor Salonumuzu İlçemiz’deki tüm çevre halkı ve spor kulüplerinin kullanımına açtık Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzce, daha önce hayata geçirdiğimiz Okul spor salonlarındaki ve spor tesislerindeki yetenekli sporcuların keşfedilmesi ve Türk sporuna kazandırılması projelerinin ardından Yaz Spor Okullarıyla da çocukların değerlendirmelerini ve yeteneklerini sergilemelerini amaçlıyoruz 9 farklı branş ve çeşitli eğitsel oyunlarla çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini ve spor yaparak yetişen bireyler olmalarını hedefliyoruz.dedi.

9 branşta hizmet verecek

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Kahramanmraş Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Yaz Spor Okulları’nda 2016 yılı yaz döneminde Kapalı Spor Salonu hizmet verilecek. Yaz Spor Okulları’nda 6 ile 12 yaş aralığındaki çocuklara Atletizm, futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi,güreş,badminton,santranç olmak üzere toplam 9 branşta kurs verilecek.

Kayıt alınacak ve hizmet verecek spor tesisleri ise şöyle:

Pazarcık Kapalı Spor Salonu ve Celal Tekşen Stadyumu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co