Pazarcık’ta protokol ve Stk temsilcileri darbe sürecini değerlendirdi

Pazarcık’ta protokol ve Stk temsilcileri darbe sürecini değerlendirdi

Pazarcık’ta protokol ve Stk temsilcileri darbe sürecini değerlendirdi.

Pazarcık’ta İlçe Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe, Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları Pazarcık Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda bir araya gelerek 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilmek istenen kalkışmayı değerlendirdi.

pazarcık

Toplantıda Pazarcık Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe, Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve İlçe Garnizon Komutanı Uğur Bucak birer konuşma yaptı.

İlçe Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe konuşmasında şunları kaydetti : “15 Temmuz 2016,  Yüce Türk Milletinin Demokrasi Nöbeti ve En uzun Gecesi.Aziz Devletimiz ve Necip Milletimiz, Türk Milletinin tamamını hedef alan dünya tarihinin en menfur, melun, hain, aşağılık ve vicdansız bir terörist saldırısını, olağanüstü bir sorumluluk duygusu, olgunluk ve basiretle püskürttü tüm duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ konuşmasında : ”Darbe girişimcilerinin oluşturmak istediği kaos ortamına izin vermeyen, yaptığı çağrılar ve telkinlerle milli iradenin en büyük temsilcisi olduğunu bir kez daha gösteren Sayın Cumhurbaşkanımıza, Hükümetimize, hain çetelerle birlikte hareket etmeyen askerlerimize, adli, mülki, mahalli idarelerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, siyasi parti temsilcilerimize, basın kuruluşlarımıza, bu davaya sahip çıkan tüm kişi ve kurumlarımıza şükranlarımı arz ediyorum.

Yaşadığımız elim olaylarda şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza şifalar diliyorum. İlçemizde darbe teşebbüsünün ilk gününden beri meydanlardan ayrılmayan halkımızdan Allah razı olsun. İçinden geçtiğimiz bu hassas süreçte vatandaşlarımız provokasyonlara karşı dikkatli olmalıdır. En ufak olumsuz bir duruma kendileri müdahale etmeden emniyet güçlerine bildirmelidir” dedi.

İlçe Garnizon Komutanı Uğur Bucak ise : Türk Silahlı Kuvvetleri gücünü yüce Türk Milletinden alır. Biz kolluk kuvvetleri olarak daima milletimiz ve devletimizin arkasındayız dedi.

Toplantı yemek ve hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co