Pazarcık’ta Camilere görsel görünüm

Pazarcık’ta Camilere görsel görünüm

Camilerin çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları Pazarcık Belediyesi ekiplerince aralıksız sürdürülüyor.

Okulların ve camilerin Türk-İslam toplumunun kutsalı olan iki önemli unsur olduğuna dikkat çeken Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Bilindiği üzere Pazarcık’ta bütün camilerimizde ve okullarımızda belediye birimlerimiz hizmet akışını hiç kesmeden sürdürmüştür. Bundan sonrada camilerimiz ve okullarımızın ihtiyaçlarına mümkün olduğu kadar cevap vereceğiz. Pazarcık İlçemizde ve Mahallerimizde pek çok camimizde olduğu gibi bu Bilal-i Habeş camimizin çevre düzenlenmesine Belediye olarak destek olmaya gayret ettiğimiz gibi bundan sonra da camimizin ne eksiği olursa karşılamaya, hizmet sunmaya gayret edeceğiz.

Başkan Bozdağ Ekiplerin Bilal-i Habeş Cami’de çalışmalara devam ettiğini ve bahçe duvarı, şadırvan ve çevre düzenlemelerinin en kısa sürede tamamlanacağını Pazarcık’ta bulunan camilerde, cami cemaatinin rahat etmesini sağlamak amacı ile çevre düzenlemelerine önem verdiklerini ifade ederek, görsel açıdan daha modern ve yeşille iç içe bir görünüm kazandırmak için düzenleme yapılmamış camilerde de çalışmalara en kısa sürede başlanacağını camilerin çevre düzenlemelerinin ve bakımlarının yapıldığını sözlerine ekleyen Başkan Bozdağ, daha güzel bir Pazarcık için durmaksızın çalışacaklarını, köklerine bağlı kalarak modern geleceğe gururla hazırlanan bir Pazarcık oluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co