Pazarcık’a Mesire Alanı

Pazarcık’a Mesire Alanı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilimizde çalışmaya devam ediyor..

Pazarcık’a Mesire Alanı

PAZARCIK/ Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde , 100 dönümlük mesire alanı yapımına başlandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Pazarcık İlçesi’ne de mesire alanı yapımı için kolları sıvadı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Pazarcık İlçesi’ne yapılacak mesire alanı için incelemelerde bulundu.

Başkan Erkoç, Beraberinde AK Parti Milletvekili İmran Kılıç , Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ile diğer ilgililerle birlikte incelemelerde bulunan Başkan Erkoç: “Pazarcık İlçemizde Çamlıtepe Mahallemizde Ziyarettepe Mesire Alanı düzenleme çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulunduk.

Büyükşehir Belediyesi olarak Pazarcık ilçemize dev bir mesire alanı kazandırıyoruz.

Milletvekilimiz İmran Kılıç, Pazarcık belediye başkanımız ve Ak Parti İlçe başkanımızla Proje çalışmalarını tamamladığımız ve yapımına başlayacağımız 100 bin metrekare alana sahip olacak Pazarcık Mesire Alanımızda incelemelerde bulunduk.

Daha önce de Türkoğlu, Ekinözü, Andırın, Elbistan gibi ilçelerimize yaptığımız gibi Pazarcık ilçemizi de büyük bir mesire alanına kavuşturacağız” dedi.

Pazarcık mesire (2)

“PAZARCIK BÜYÜKŞEHİR MİLLET BAHÇESİ” MESİRE ALANI

Büyüklüğü 100 bin metrekare olan mesire alanı içerisinde yapısal olarak Giriş kapısı ve Giriş Kontrol Birimi, Kır Lokantası, Kır Kahvesi, Mescit, Büfe (2 adet), Yöresel Ürünler Satış-Sergi Birimleri (5 adet), Spor Tesisi Destek Binası, WC (2 adet) ve Depo birimi projelendirilmiştir.

Açık alan kullanımı olarak çocuk oyun alanları (4 adet farklı büyüklüklerde), Koşu yolu (600 m), Bisiklet yolu (650 m), Kondisyon alanı, basketbol ve mini futbol sahası, seyir terasları, piknik alanları, süs havuzu, otopark alanları tasarlanmıştır.

Alanın mevcut halinde hiç ağaç bulunmamakta olup yapılacak çalışma ile alanda ağaçlandırma çalışmaları da yapılacaktır.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co