Pazarcık ve Narlı’ya doğalgaz geliyor

Pazarcık ve Narlı’ya doğalgaz geliyor

DSİ Bölge Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü kamulaştırma alanlarını çözüme kavuşturduktan sonra Armadaş Firması ile DSİ arasında protokol anlaşması yapılarak Pazarcık İlçesine ve Narlı Mahallesine doğalgaz geliyor.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Pazarcık Kaymakamı Mehmet Boztepe, Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Armadaş Yetkilisi Alişan Arıkan, DSİ Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu ve Orman Bölge Alpaslan Altındaş’ı ziyaret etti.

Kahramanmaraş’ın devam eden projeleri ve yatırım programları hakkında bilgi alan Güvenç, seçim bölgesi ziyaretlerinde vatandaşın talep ve şikayetlerini bölge müdürleriyle değerlendirdi.

Pazarcık ilçesi ve Narlı Mahallesinin doğalgaz yatırım ve inşasının da görüşüldüğü ziyarette, DSİ ve Orman Bölge Müdürlükleriyle kamulaştırma ve istimlak sorunlarını görüşüp çözüldükten sonra Doğalgaz Hattını çekecek olan, Armadaş Firması İmtiyaz sahibi Alişan Arıkan ve DSİ arasında Protokol İmzalandı.

Komisyon Başkanı Güvenç yaptığı açıklamada; “Doğalgaz mutfak için Yüzde beş yüz, ısınma için yüzde yirmi beş daha ekonomik, soba dumanı ve hava kirliliği daha çevreci ve güvenilirdir. Ak partinin bu yola çıkarken en büyük gayesi vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmekti. 14 yıldır da onun için çalıştık, Pazarcık ilçemize ve Narlı Mahallemize çekilecek olan Doğalgaz hizmeti de onlardan bir tanesidir. Çünkü doğalgaz insanımıza kolaylık sağlayıp, ekonomik olarak daha cazip ve daha güvenlidir. Pazarcık İlçemize ve Narlı Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co