Pazarcık içme suyu şebekesi yenileme çalışması başlıyor

Pazarcık içme suyu şebekesi yenileme çalışması başlıyor

Pazarcık Belediyesi ve Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü koordinesinde Pazarcık’ın içme suyu şebeke yenileme çalışmalarının startı verildi.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,  Kaski Genel Müdürü Mustafa Uzunlar, Kaski Pazarcık Şube Müdürü Durdu Mehmet Bozkurt ve yüklenici firma yetkilileri bir araya gelerek 15 gün içinde başlanması beklenen içme suyu şebeke yenileme projesi üzerinde incelemeler yaparak istişarelerde bulundular.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Yıllardır ilçemizde bulunan 70 yıllık demir su boru hatlarını değiştirmek üzere çalışmalarımız başladı ve ihaleye çıktı. 15 gün içerisinde yenileme çalışmalarına başlanacak olan proje üzerinde Kaski Genel Müdürümüz Mustafa Uzunlar, Kaski Pazarcık Şube Müdürümüz Durdu Mehmet Bozkurt ve yüklenici firma yetkililerimiz ile bir araya gelerek inceleme yaparak istişarelerde bulunduk. Ben bu hizmetin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğuru olsun” dedi.

BAŞKAN BOZDAĞ MÜJDELEDİ, PAZARCIK İÇME SUYU ŞEBEKESİ YENİLEME ÇALIŞMASI BAŞLIYOR (5)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co