Pazarcık Belediyesinden Muhtarlara İftar

Pazarcık Belediyesinden Muhtarlara İftar

Pazarcık Belediyesinden Muhtarlara İftar

PAZARCIK/ Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesinde Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ , mahalle muhtarlarına iftar yemeği verdi..

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, bu yıl birincisini düzenlediği Yerel Yönetimler iftar programı Pazarcık Atatürk Parkında gerçekleştirdi.

Pazarcık genelinde Mahalle muhtarları, İl, İlçe Genel Meclis Üyeleri ve Eşleri ile İftar yemeğinde bir araya gelen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, iftar programına katılan davetliler ile tek tek ilgilenerek mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi.

pazarcıkbbb (6)

Düzenlenen iftar programında kürsüye çıkarak bir konuşma gerçekleştiren Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ konuşmasın da, “İftar münasebetiyle Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte her gün farklı bir mahallemizde giderek vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz ve oruçlarımızı açıyoruz. Geleneksel hala getirdiğimiz mahallelerimizde iftar programlarımıza 3 yıldır devam ediyoruz. Pazarcık’ın bir uçtan bir uca 85 km yol ağı var. Ama çok şükür dünya küçük teknolojinin önüne geçilemiyor. Bizler de elimizden geldiği kadar vatandaşlarımızla iftarda yüz yüze oluyoruz ve sıkıntılarını da dinliyoruz.

pazarcıkbbb (5)

Ramazan-ı Şerif Ayının en büyük özelliği bereket, kardeşlik, barış ve hoşgörüdür. Bu vesile ile bugünde iftarda programımızda Muhtarlarımız, İl, İlçe Genel Meclis Üyelerimiz ve Eşleri ile bir araya geldik. Pazarcık’ın imarında yapılanmasında, en önemli büyük yardımcılarımız, yakın çalışma arkadaşlarımız Belediye Meclis üyelerimiz ve muhtarlarımızdır. Onlarla bir araya gelip Pazarcık’ın sorunlarını konuşmak bizim için çok önemlidir. Mahallelerde yaptığımız çalışmaları da muhtarlarımızdan destek alarak yürütüyoruz. Ben bu vesile ile düzenlemiş olduğumuz iftar programımıza katılan Muhtarlarımıza, İl, İlçe Genel Meclis Üyelerimize ve Eşlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

pazarcıkbbb (3)

Pazarcık Belediye Başkanın Yakup Hamdi Bozdağ’ın konuşmasının ardından oruçlarını açan davetliler, Başkan Bozdağ’a gerçekleştirdiği bu iftar etkinliğinden dolayı teşekkür etmesinin ardından program hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

pazarcıkbbb (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co