Pazarcık Belediyesi’nden geleneksel iftar

Pazarcık Belediyesi’nden geleneksel iftar

Pazarcık Belediyesi’nin geleneksel hala getirdiği, mahallelerde iftar programına bu Ramazan’da da devam ediyor.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, İlçe Merkezinde taziye evlerinde günde bin kişiye iftar yemeği verilmesi ile birlikte, her gün farklı bir mahallelere giderek iftarda vatandaşlarla bir araya geliyor.

Pazarcık Belediyesi’nin Aşağımülk mahallesinde verdiği iftara Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık İlçe Garnizon Komutanı Yıldırım Özbaş, Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Aşağımülk mahallesinde, vatandaşlarla katıldı. iftarda bir araya gelerek oruçlarını açtılar.

Aşağımülk taziye evinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Bozdağ; “Pazarcık Belediyesi olarak, her yıl geleneksel hala getirdiğimiz ve her gün farklı mahallelerimizde düzenlediğimiz iftar programımız bu yılda devam ediyor. İlçemiz genelinde taziye evlerimizde toplam bin kişiye iftar yemeği veriyoruz. Ramazan’ın üçüncü günü, İlçe Garnizon Komutanımız Yıldırım Özbaş, İlçe Emniyet Müdürümüz Erdal Murat Balsu ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte Aşağı mülk mahallemizde orucumuzu açarak, vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Geleneksel hala getirdiğimiz iftar programımız her yıl olduğu gibi bu yılda devam edecek ve planlar çerçevesinde her gün farklı bir mahallemizde vatandaşlarımız ile iftar programında bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co