Pazarcık Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan sürprizi

Pazarcık Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan sürprizi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Pazarcık Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Tiyatrosu çocuklardan büyük ilgi gördü.

Pazarcık Belediyesi Konferans salonunda gerçekleşen Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler isimli tiyatro gösterisinde yüzlerce çocuk tiyatroyla buluştu.

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler isimli tiyatro gösterisi çocuklardan büyük beğeni toplarken. Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ eşi Yaprak Bozdağ ile birlikte tiyatro gösterisini çocuklar ile birlikte izledi.

23 Nisan Süprizi (8)

Çocuklara sağlıklı beslemenin önemini, çevreyi korumanın gerekliliğini ve dürüstlüğü öğreten Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler oyununun sonunda tiyatro ekibini tebrik eden Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, tiyatro ekibine güzel oyunlarından dolayı teşekkür etti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Pazarcık Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımız için çeşitli etkinlikler yaptıklarını belirterek. “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklarımızı bu yılda bir çocuk tiyatrosu ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin katkıları ile organize ettiğimiz Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler tiyatro gösterisi çocuklarımızdan büyük ilgi ve alkış toplandı. Sadece ilçede yaşayan çocuklarımız değil, Büyükşehir yasası ile mahallemiz haline gelen köy ve kasabalardaki ilkokullarımızda öğrenim gören çocuklarımız bu tiyatroyu izlediler. Ben bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum” dedi.

23 Nisan Süprizi (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co