Pazarcık Belediyesi’nden Çifte Açılış

Pazarcık Belediyesi’nden Çifte Açılış

Pazarcık Belediyesi Belediye personelinin yemek ihtiyacını gidermek için yemekhane inşa etti bunun yanında Belediye Garajı’nda kullanışsız hale gelen tamirhaneleri kapatarak sil baştan yeni tamirhaneler inşa etti.Yemekhane ve Tamirhanelerin açılışı büük bir katılımla gerçekleştirildi.

Açılışa, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celaleddin Güvenç,Pazarcık Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe,Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,Oniki Şubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek,Ak Parti Pazarcık İlçe Teşkilatı Başkanı İ.Mesut Ganidağlı Ak Parti Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeleri,Belediye Meclis Üyeleri,Daire Müdürleri,Belediye Personelleri ve vatandaşlar katıldı.Açılışın ardından yeni yapılan yemekhanede misafirlere yemek ikram edildi.

pazarcık (5)

Açılışın ardından açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ,

Yemekhane hakkında; Belediyemizin geliri ortada. Çalışanların kazançları da belli. Biz belediye olarak, personelin karınlarını en kaliteli ve ucuz şekilde doyurması için bir çalışma yaptık. Bu çalışma sonunda kurduğumuz mutfak ile belediye personeli içinde günlük üç çeşit yemek çıkartmaya başladık. Personelimiz bu üç çeşit yemek için 3 lira gibi çok düşük bir ücret ödeyecek. Böylece hem personelimizin, çalışanlarımızın yemek mağduriyeti çözülmüş olacak hem de kazançlarının bir kısmı ceplerinde kalacak” dedi.Başkan Bozdağ sözlerinin devamında,daha önce inşa edilen kademe ve tamirhanelerin büyüyen ve gelişen Pazarcık yolunda hizmet veren belediye araçlarına yeterli gelmediğini ve Belediye olarak bu konuda yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak amaçlı araçların bakım ve onarım işlerinin yapılacağı kademe ve tamirhaneler inşa ettiklerini belirterek Pazarcık’a hayırlı olması temennisinde bulundu.Başkan Bozdağ açılışa katılan tüm misafirlere teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co