Pazarcık Belediyesi park çalışmalarına devam ediyor

Pazarcık Belediyesi park çalışmalarına devam ediyor

Pazarcık Belediyesi, Fen İşlerine bağlı ekiplerce Menderes Mahallesi Kızılyarma Mevkiinde yapımına başlanılan park çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İlçe genelinde birçok yeniliğe imza atan Pazarcık Belediyesi yeşil alan çalışmalarına da aralıksız sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde yeşil alan çalışmaları kapsamında Menderes Mahallesi Kızılyarma Mevkii başlatılan Park çalışmasının sona yaklaşması ile birlikte yapılan çalışmayı yerinde inceleyen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, “Pazarcık Belediyesi olarak ilçe genelinde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bölge de yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak Belediye Fen İşlerine bağlı ekiplerimizce geçtiğimiz günlerde Menderes Mahallesi Kızılyarma mevkiinde başlattığımız park çalışmamızın çevre düzenlemesi yapılması ile birlikte sona yaklaştı. Belediye Garajı bitişiğinden bulunan boş alanda, çalışmalarına başlanan yeni park içerisinde; çocuk oyun grupları, kamelyalar ve spor aletleri bulunması ile birlikte Park çalışmamız kısa sürede tamamlanarak bölgede yaşayan vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak.

pazarcık (1)

Çocuklarımız başta olmak üzere birçok vatandaşımız gelip burada güzel vakit geçirecekler Pazarcık Belediyesi olarak vatandaşlarımızın talepleri ve elimizde ki imkânlar doğrultusunda çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co