Pazarcık Anaokulu’nda muhteşem gece

Pazarcık Anaokulu’nda muhteşem gece

PAZARCIK- Pazarcık Anaokulu öğrencileri tarafından gerçekleştirilen Yıl Sonu gecesi büyük beğeni topladı.

Pazarcık Belediyesi Konferans Salonunda yapılan geceye Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Mutlu Tutak, İlçe Mili Eğitim Şube Müdürü Mecit Madenkuyu, İlçe Emniyet Müdürü Fırat Güneş, Anaokulu Müdiresi Süreyya Serttaş ile veliler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan gecenin açılış konuşmasını yapan Pazarcık Anaokulu Müdür Yardımcısı Bilge Kutlu, “2016 eğitim öğretim yılını başarı ile tamamlamanın buruk sevincini yaşıyoruz. Eğitim öğretim sürecinde aktardığımız bilgi ve donanımı öğrenmek için büyük bir yarış içerisine giren öğrencilerim emek verdiler, çaba sarf ettiler. Öğrencilerimizi yürekten kutluyorum” dedi.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, “Sevgili anne ve babalar Eğitimci kökenli bir Başkan olarak belirtmeliyim ki Öğretmenlerimiz emanet ettiğiniz minik yavrularımızı güçleri yettiğince önce sevgi ve ilgi sonrada bilgilerini sundular. Ne yazık ki ayrılık vakti geldi. Aldıkları emanetleri sevgi ve bilgi ile donatmış olarak sizlere teslim ediyorlar yaşamlarının geri kalan bölümlerinde öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum. Okul Yönetime teşekkür eder, eğitim hayatına adım atan öğrencilere başarılar dilerim” dedi.

Konuşmaların ardından minik öğrencilerin hazırladığı harmandalı, halk oyunu, vals ve yöresel halk gösterileri sahnelendi. Veliler öğrencilerin gösterileri karşısında hüzün ve sevinci bir arada yaşadı.

mahmut (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co