Patrondan Traktör Satışı

Patrondan Traktör Satışı

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Süleyman Demirel Üniversitesi’nin (SDÜ) düzenlediği Tekstil Günleri’ne katılmak için geldiği Isparta’da, SANKO bünyesindeki Başak Traktör’ün bayii Kahveciler Traktör’ü ziyaret etti.

SDÜ Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile birlikte Başak Traktör Bayii Kahveciler Traktör firmasına giden Konukoğlu, Hüdai, Ramazan, Sedat, Yusuf ve Mesut Kahveci ile görüştü.

Konukoğlu, Kahveciler Traktör’e geldiğinde, teklif ettiği bin liralık indirim yapılmadığı gerekçesi ile Başak Traktör BB 2060’ı almadan, başka firma ile görüşmek üzere işyerinden ayrılmakta olan Isparta Eğirdir İlçesi Tepeli Köyü’nden Durmuş Ali Aydemir’i çağırarak, satın alma işleminin neden gerçekleşmediğini sordu.

başaktraktor (10)

Satıcı ile yaptıkları pazarlık sonrasında aralarında çıkan bin liralık anlaşmazlığın giderilemediğini belirten Durmuş Ali Aydemir, teklifini yükseltmemekte ısrar edince, “Bayime kazanmadan sat diyemem, aradaki farkı üstleniyorum. İşte sana bin lira” diyen Konukoğlu, cebinden çıkardığı parayı Aydemir’e takdim ederek, Başak Traktör’ün satışını gerçekleştirdi.

Ayrıca Gaziantep’ten götürülen baklava ve Antepfıstığı takdim edilen Aydemir, Başak Traktör’ün farkını bildiğini, ancak fiyatta anlaşamadığından dolayı satın almadan bayiden ayrıldığı sırada SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nun gelmesinin sonucu itibarıyla güzel bir tesadüf olduğunu söyledi.

Aydemir, “Bu vesile ile adını duyduğum Abdulkadir Konukoğlu ile de tanışma fırsatı buldum. Kendilerine teşekkür ediyorum” diyerek, satın aldığı traktörün sürücü koltuğunda, baklava ve Antepfıstığı ile anı fotoğrafı çektirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co