Aslan, “Paris Bir Gaziantep Değil”

Aslan, “Paris Bir Gaziantep Değil”

GAZİANTEP-/ 4. Geleneksel Kültür, Sanat ve Spor Şenliği’nde Zirve Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelen ünlü oyuncu Mehmet Aslan Gaziantep’e hayran kaldığını söyleyerek erken yaşlarda okumak için gittiği Paris için “Paris bir Antep değil.” dedi.

Fanatik Galatasaraylı olan Aslan’a futbola olan düşkünlüğünün nereden geldiği soruldu. Aslan: “Çok küçük yaşlarda yurtdışına çıktım. Ülkemiz hakkındaki yanlış yargılar yüzünden çok çekerdik. O sıralarda Galatasaray’ın başarıları ile yurtdışında adından sıkça söz ettirmesi bizi gururlandırırdı. Galatasaray beni ülkemle bir ve barışık tuttu, gururum oldu.” diye konuştu.

Doktorlar isimli bir TV dizisinde oynayan Mehmet Aslan dizinin tekrar bölümlerinin sürekli yayınlanmasını da esprili bir dille eleştirdi: “Dizi galiba 15 bin kez filan yayınlandı. Kendimi ekranda görmekten ben bile bıktım dahası orada görünüyorum sürekli diye başka dizilerde de oynayamıyorum.” Dizide doktor olan Aslan, doktorluk mesleğinin dünyanın en zor mesleği olduğunu söyleyerek Zirve Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okuyan doktor adaylarına başarılar diledi.

Mehmet Aslan’dan Osmanlı Tokadı Çağrısı

“Aramızdaki önyargıları, duvarları yıkarsak daha da ileri gideceğiz” diyerek birlik çağrısında bulunan ünlü oyuncu: “En büyük vatanseverlik geleceğe umutla bakan gençler yetiştirmek. Türkiye Türk’lere bırakılamayacak kadar değerli diyen zihniyete gelin hep birlikte Osmanlı tokadı atalım.” şeklinde konuştu.

Zirve Üniversitesi öğrencileri ile bir hatıra selfie’si çektiren Mehmet Aslan Zirve Üniversitesi’nin davetinden çok memnun kaldığını söyleyerek: “Zirve Üniversitesi’nin verdiği eğitimle ülkemiz için değerli bir nesil yetişmesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Zirve Üniversitesi kampüsünü çok beğendim. İyi ki gelmişim sizlerle buluşma fırsatını bana veren herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sahnede Sevgilisinden Gelen Mesajı Okudu

Bahar Şenlikleri kapsamında Gaziantep’te Zirve Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelen Mehmet Aslan sahnede kız arkadaşından gelen mesajı okudu.

Kız arkadaşınız var mı? sorusuna “Sanırım şu sıralar yok, telefonlarıma bakmıyor.” diyen Aslan, söyleşi sırasında gelen mesajı öğrencilerin de isteği üzerine salonla paylaştı. “Özledim ama kızgınım”  yazılı mesajı okuyan Aslan: “Ben bu kadınları anlamıyorum.” diyerek kız arkadaşından yakındı.

“Yurt dışında psikoloji eğitimi aldım ama kadınların psikolojisini hala çözemedim. Ne dersem evet diyecek bir kadın bulamadım.” diyerek dert yanan yakışıklı oyuncuya çapkın olup olmadığı sorulunca: “Çapkınlık arz talep meselesi, bence ben çapkın değilim karşıdan bir ışık almazsam bende adım atmam.” diye konuştu.

İlgisiz Yaşayamam

Mehmet Aslan, Zirve Üniversitesi’nde gerçekleşen söyleşi boyunca birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu: “Ben Boğa burcuyum ilgisiz yaşayamam, yaşamam da gerekmedi. Doğduğumdan beri göz önündeyim, ilgiyi sonradan bulup değişmem gibi bir durum da olmadı.” Aslan annesi gibi biriyle evlenmeyeceğini söyleyerek “Annem benim her başarımda kendini görür, benim sayemde kızlar seni beğeniyor der. Hayatımda benim sayemde buralardasın diyen başka bir kadın istemem” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co