Paramedina Üniversitesinde Zirve’ye İşbirliği Teklifi

Paramedina Üniversitesinde Zirve’ye İşbirliği Teklifi

Zirve Üniversitesi, Endonezya’nın Paramedina Üniversitesini ziyaret etti. Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan kısa, Zirve Üniversitesi Genel Sekreteri M. İhsan Palta, Paramedina Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Anies Baswedan’ı makamında ziyaret etti.

Paramedina Üniversitesi hakkında bilgiler alan Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “ Paramedina üniversitesinde bulunmaktan dolayı son derece memnunuz. Zirve Üniversitesi olarak dünya üniversiteleri ile lan işbirliklerimiz artarak devam ediyor. Paramedina Üniversitesi ile de işbirliğine hazırız.” dedi.

Zirve Üniversitesi’nin gelişmekte olan bir üniversite olduğunu belirten Paramedina Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Anies Baswedan, “ Zirve Üniversitesi fiziki ve teknolojik altyapısı ile dünya üniversiteleri arasına girmeye hazır olan bir üniversite. 85 farklı ülkeden öğrencileriyle uluslararası standartlara sahip bir üniversite. Paramedina Üniversitesi olarak Zirve Üniversitesi ile hem öğrenci hem de akademisyen değişim programlarıyla işbirliğine hazırız.” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co