Pala; “Biz evet diyoruz”

Pala;  “Biz evet diyoruz”

TEKSİF Başkanı Ahmet Pala;

“Biz evet diyoruz “

 

KAHRAMANMARAŞ/ Tekstil İşçileri Sendikası olan TEKSİF Kahramanmaraş Şube Başkanı Ahmet Pala, “16 Nisan da yeni anayasamıza biz evet diyeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan Başkan Ahmet Pala, Avrupa Birliği Ülkelerinin yapmış olduğu hayır kampanyası karşısında bizim bin kere evet dememiz gerekiyor, Bugün gün yüzüne çıktı, terör örgütlerine destek veren AB Türkiye’nin kalkınmaması için terör örgütlerine silah veriyorlar, para veriyorlar, Türkiye’nin bakanını ülkeye girişine izin vermezken, terör örgütlerine toplantı yapmasına izin verdikleri gibi siyasi partileri ile de madde ve manevi destek veriyorlar.

Tüm bu olup biteni görerek, halen ben hayır diyeceğim diyenlere bir şey diyemiyorum, ama bizim bin adet oyumuz olsa tamamına evet diyoruz.

TEKSİF Başkanı Ahmet Pala:  Abdal Halil ağa, “Bu din bahsi ağam, davulumun kasnağını altınla doldursan da tokmağı kardeşimin göğsüne vuramam!” demiş ya bugünde öyle oldu, bu din bahsi ağam hayır mührünü din kardeşimin göğsüne vuramam kardeş, bu sebeple biz evet yanındayız evet için çalışıyoruz. Türkiye’nin geleceği için, aydınlık yarınlar için, Lider ülke Türkiye için, İslam aleminin umudu için biz evet diyoruz.

Ak Parti, MHP ve BBP gibi bizde evet diyoruz, Türkiye’nin geleceği için evet diyoruz, oyumuz evet biz reisin yanındayız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co