Pakdil; “Yapılan terör saldırılarını kınıyorum”

Pakdil; “Yapılan terör saldırılarını kınıyorum”

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, son günlerde artan terör olaylarını değerlendirerek,  Siirt-Pervari’ de şehit edilen Kahramanmaraşlı er Ömer Erüstün ve bugün Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak’a yapılan menfur saldırıyı kınadı.

Dün Siirt-Pervari karayolunda terör örgütü mensuplarınca menfeze yerleştirilen patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Er Ömer Erüstün’ün ailesine, yakınlarına ve Kahramanmaraş Halkına başsağlığı dileyen Pakdil, hem Siirt- Pervari karayolundaki hain saldırıyı ve bu gün Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak’a yapılan menfur saldırıyı kınadı.

Pakdil; “ Her iki saldırıyı da kınıyorum, Bu tür saldırıların birlikte yaşama kültürümüzün gelişmesini engellemek için yapılıyor. Terörün her türlüsünü, kınıyorum” dedi.

Pakdil, bu saldırıların son bulması temennisiyle, tüm  Kahramanmaraş Halkına, basın camiasına ve Star Grup Başkanı Murat Sancak, AK Parti Demokrasi Heyeti Kurulu Üyesi Ethem Sancak ve Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Yaşar Taşkın Koç’a geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co