Pakdil ve Çitil Kılavuzlu Su Sporları Merkezi’ndeki çalışmaları incelediler

Pakdil ve Çitil Kılavuzlu Su Sporları Merkezi’ndeki çalışmaları incelediler

Pakdil ve Çitil Kılavuzlu Su Sporları Merkezi’ndeki çalışmaları incelediler

TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet İlker Çitil, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Onikişubat Belediyesi Meclis üyesi Halil Tatar ve beraberindekiler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yaptırılan Kılavuzlu Su Sporları Merkezi’nde yapılan çalışmaları yerinde incelediler.

gençlik spor (2)

Konu hakkında konuşan Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlü Ali İhsan Kabakçı şunları belirtti;”Kılavuzlu Su Sporları Merkezi’mizin TBMM Parlamenterler  Birliği Başkanı Sayın Nevzat Pakdil ve Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Dr. Mehmet İlker Çitil ile birlikte ziyaret ederek  tamamlanan çevre düzenlemesi çalışmaları ve yeni sezon için yapılan hazırlıkların tanıtımını yaptık. İnşallah, Olimpik birer branş olan Kano ve Kürek’te, başarılara bu tesisten yetişecek sporcular imza atacaklardır” dedi.

gençlik spor (1)

TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil ve Milletvekili Mehmet İlker Çitil ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün yapmış olduğu çalışmayı yerinde gördük. Çok güzel bir çalışma olmuş. Bu çalışmada emeği geçen Başta Müdürümüz Ali İhsan Kabakçı olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz. Kahramanmaraş için iyi olmuş. Çevre düzenlemeleri tamamlanıyor. İnşallah  bitiğinde bir çok kişinin hizmetinde olacak” dediler.

gençlik spor (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co