Pakdil,” Şehitlerimize rahmet diliyorum”

Pakdil,” Şehitlerimize rahmet diliyorum”

Pakdil,” Şehitlerimize rahmet diliyorum”

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, “ Şehit Uzman Çavuş Ökkeş Korkmaz, ve Trafik Kazasında hayatını kaybeden, Uzman Çavuş Hüseyin Özdemir’e Allah’tan rahmet,  ailelerine sabır diliyorum” dedi.

Türk Silahlı Kuvvetlerini sınırlarımız içinde ve sınır ötesinde bölücü terör örgütü ile mücadelesinin devam ettiğini ifade eden Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil,” Acımız büyük, Şehit ailelerine bir kere daha baş sağlı diliyorum, Kahraman Mehmetçiklerimiz vatan savunması için canlarını severek vererek şehadet şerbetini içmişlerdir. Şehitlere ölü demeyiniz, Hadisi Şerifini hatırlatarak, Allah bizleri Şehitlerimizin şefatına nail etsin, makamların en yükseği şehitlik makamıdır” diyerek şehitlerimize rahmet diledi.

Diyarbakır Lice İlçesinde bölücü örgütünün uzun namlulu silahlarla yol güvenliği alan güvenlik görevlilerine  saldırısı sonucu şehit olan Uzman Çavuş Ökkeş Korkmaz, Kahramanmaraş’ın Önsen Mahallesinde, Muş da meydana gelen trafik kazasında şehit olan iki Uzman Çavuştan Kahramanmaraşlı olan Hüseyin Özdemir’in ailelerine başsağlığı dileyen  Pakdil, “Allah ailelerine sabırlar versin. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co