Pakdil; “Millet Türkiye’nin istiklaline ve istikbaline oy verecektir”

Anasayfa Politika 11 Nisan 2014
Pakdil; “Millet Türkiye’nin istiklaline ve istikbaline oy verecektir”

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili  Nevzat Pakdil,  oyunu Kahramanmaraş’ ta kullandı.

Pakdil sabah saat: 10.00 ‘da Kahramanmaraş Abdurrahim Karakoç Ortaokulu’na gelerek 2.katta bulunan 2164 nolu sandıkta oyunu kullandı. Pakdil, her vatandaş gibi sıraya girdi. Sırası geldiğinde sandık görevlilerini kutlayan Pakdil, oy pusularını alarak oyunu kullandı.

Oy kullanımından sonra gazetecilere görüşlerini belirten Pakdil şunları belirtti;

“Öncelikle, seçimlerin memleketimize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimlerden de istikrar çıkacağını ümit ediyorum. Aylardır süren seçim kampanyasının sonunda, milletimiz bütün değerlendirmeleri yapacak. Kendisine sunulan hizmetler, projeler, Türkiye’nin siyasi durumu, iç ve dış gelişmelerle birlikte durum değerlendirmesi yapacaktır. Ben bu seçimlerde de Ak Parti’nin hem birinci parti olarak, hem de büyük bir oy oranı ile galip çıkacağını ümit ediyorum. Yaptığımız seçim çalışmalarında da bunu gördük. Millet Türkiye’nin, istikrarına, istiklaline ve  istikbaline oy verecektir.

Ak Parti’ye ve başbakanımıza olan güven devam etmektedir. Buradan  netice belli. Özellikle  Kahramanmaraş açısından çok daha net bir durum var ortada. Onbir ilçe birde büyükşehir var. Ümit ediyorum ki, bu belediyeliklerin başkanlıklarının tamamını kazanacağız. Kahramanmaraş ve Türkiye’miz için hayırlı olsun” dedi.
apk_1 apk_2 apk_3 apk_4 apk_6

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co