Pakdil; “Kahramanmaraş büyük çoğunlukla EVET diyecek”

Pakdil; “Kahramanmaraş büyük çoğunlukla EVET diyecek”

Pakdil; “Kahramanmaraş büyük çoğunlukla EVET diyecek”

 

Türk  Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Nevzat Pakdil, bazı taziye yerlerini ziyaret ederek Galericiler Sitesi esnaflarını ziyaret etti.pak1

 

Pakdil, ziyaretlerine öncelikle Kavlaklı taziye eviyle başlayıp, Kahramanmaraş oto galericiler sitesindeki esnaflarla bir araya gelerek sonlandırdı.

pak2

Yapmış olduğu ziyaretlerde Partili Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatan Pakdil: “ Görüyoruz ki vatandaşımız bu sistem hakkında bilinçli. Nereye gitsek büyük ilgiyle karşılanıyoruz. Kahramanmaraş yine rekor bir oy ile evet diyecek”dedi.

pak

Milletin şimdiden seçimini yaptığını belirten Pakdil, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bugün arkadaşlarımızla birlikte bir esnaf gezisi yaptık. Bir kısım siyasetçi arkadaşlarımızın Muhalefete mensup milletvekillerinin söylediği gibi bir rejim değişikliği değil bu anayasa değişikliği ve bir sistem değişikliğidir. Türkiye 1961, 1982, 2010’ daha öncesinde bir kısım anayasa değişikleri oldu. Millet seçimini yaptı.  Bu bir demokratik bir haktır.  Millet Cumhurbaşkanını seçecek, Cumhurbaşkanı da yürütmeyi kuracak. Milletimizin hiçbir konuda şüphesi olmasın. Bu sistemle birlikte ülkemiz kazanacak.  Biz milletin karına inanıyoruz. Ve “evet” diyerek vatandaşların sandığa sahip çıkmasını istiyoruz” dedi.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co