Pakdil: “Herkes üzerine düşen görevi yapmalı”

Pakdil: “Herkes üzerine düşen görevi yapmalı”

TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil, gazetemize ziyarette bulundu..

Pakdil: “Herkes üzerine düşen görevi yapmalı”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Önceki gün borsa caddesi üzerinde bulunan Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr interhen haber sitesi haber merkezine bir nezaket ziyaretinde bulunan Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil ,” Gelinen süreçte herkes üzerine düşen görevi yerine getirmek zorunda,” dedi.

Haber Merkezimize gelişte, Bekir Doğan, Niyazi Kara ve Gazete çalışanları tarafından karşılanan TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil, “ 7 Haziran 2015 seçimleri bize böyle bir sonuç ve tablo ortaya çıkardı, Milletimizin tercihi bu, bugünden sonra herkes üzerine düşen görevi yaparak ülkemize hizmet etmelidir, sorumluluktan kaçanları bu halk cezalandırır,” dedi.

Şanlıurfa Suruç’ta yaşanılan ve 32 vatandaşımızın ölümüne neden olan patlama ve Adıyaman’da güvenlik güçlerimize yapılan saldırıyı, Şanlıurfa da iki polisin şehit edilmesi ve terörü şiddetle  kınadı.

Kahramanmaraş Gazetesi Sahibi Gülay Doğan, gazete çalışanları ile bir süre sohbet eden Nevzat Pakdil, “ Kahramanmaraş gazetesi ve İnternet haber sitesini sürekli takip ettiğini ifade etti.
Borsa Caddesi üzerinde bulunan Kahramanmaraş Gazetesi Haber merkezinde hoş sohbet ile ziyaretin tadı çıktı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co