Pakdil; “Güvenlik güçlerimiz en sert şekilde cevap verecektir”

Pakdil; “Güvenlik güçlerimiz en sert şekilde cevap verecektir”

TPB Genel başkanı Nevzat Pakdil, “Milletimizi kimse sınamaya kalkmasın. Milletimiz tek yürek olmuştur.  Milletimiz her zamankinden daha çok birbiriyle kenetlenerek,  bu hain saldırıların üstesinden gelecektir.  Güvenlik güçlerimiz en sert şekilde gereken cevapları vermektedir ve vermeye de devam edecektir” dedi.

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı  Nevzat Pakdil, Hakkari Dağlıca’da yapılan hain saldırıda şehit olan 16 askerimiz ve bu gün Iğdır Dilucu’nda polis  servisine yapılan hain saldırıda şehit olan 14 Polis’in ailesine ve Türk Milletine başsağlığı diledi.

Pakdil; “Bu menfur saldırılar karşısında, güvenlik güçlerimiz, yapılan bu saldırılara gereken cevabı en ağır şekilde vermektedir. Dün Hükümetimiz tarafından yapılan Güvenlik zirvesinin ardından, bu gece Kuzey Irak’taki terör örgütü  kampları 53 savaş uçağımız tarafından vurulmuştur. Terör örgütleri büyük zayiat vermiştir. Hükümetimiz her türlü tedbirleri almaktadır. Dış güçlerin maşası konumundaki terör örgütlerinin yaptıkları bu menfur saldırılar hiçbir zaman karşılıksız kalmayacak ve misli ile cevap verilecektir. Türk Milleti  bu taşeronları ve işbirlikçileri görüyor ve biliyor. Bölgesinde güçlenen Türkiye’yi zayıflatmak  isteyen,  bu işbirlikçiler hiçbir zaman emellerine ulaşamayacaklardır.

Bu vesile ile başta Hakkari Dağlıca’da şehit düşen Andırınlı şehidimiz Harun Saltalı  ve Göksunlu şehidimiz  Mehmet Parlak olmak üzere tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun diyor ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” dedi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co