Pakdil: “Göksun Evet demeye hazır mı ?”

Pakdil: “Göksun Evet demeye hazır mı ?”

Nevzat Pakdil Göksun’lu dostlarından evet oyu istedi

Pakdil: “Göksun Evet Demeye Hazır mı ?”

 

GÖKSUN – Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde 16 Nisan 2017 Pazar Günü yapılacak olan Anayasa Paketi değişikliği içim, evet çalışması yapan TPB Genel Başkanı ve AK Parti Genel merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyesi Nevzat Pakdil, “6 Nisan da Göksun evet demeye hazır mı ?” hazır cevabını alınca “ Beni mahcup etmeyeceğinizi biliyorum, teşekkür ederim” dedi.

SONY DSC

Türkiye Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Göksun Belediye Başkanı Hamdi Coşkun Aydın, Ak Parti Göksün İlçe Başkanı Mehmet Akif Polat, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Aziz Gümüş,  AK Partili yöneticiler, Remzi Yenipınar, Emin Özdemir, Oktay Sağlam, Halil Tatar, Sefer Sağır ve AK Parti Göksun İlçe Teşkilatı’nın katılması ile Göksun Sanayi sitesinde hemşerilerinden destek istedi.

SONY DSC

16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Referandumun, 2019 Kasım ayında yapılacak seçimlerde sistem değişikliğini getirdiğini, ifade eden Nevzat Pakdil, “Suriye de Rejimin kimyasal gazla kadın, çocuk demeden insanları öldürdüğünü, İslam dünyasının güçlü bir lider ülke olarak Türkiye’yi gördüğünü bu sebeple, elleri ayaklı bağlı değil, koşan bir Türkiye için 16 Nisan 2016 Referandumunda Göksun evet demeye hazır mı ? Evet diyerek bölgemizde ve dünyada daha güçlü bir Türkiye için evet dememiz gerekiyor. Bizlere destek veriyor musunuz? Desteklerinizi bekliyorum” dedi.

SONY DSC

Göksun Sanayi Sitesi ve Göksun merkezinde esnaf ziyaret yapan, Nevzat Pakdil, daha sonra özel dost ziyaretinde bulunarak, 16 Nisan da Göksun’da sandıklardan evet çıkması konusunda desteklerini beklediğini söyledi.

SONY DSC

 

SONY DSC

 

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co