“Pakdil Göksulularla Kucaklaştı.”

“Pakdil Göksulularla Kucaklaştı.”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin Göksun İftarı muhteşemdi..

“Pakdil Göksulularla Kucaklaştı.”

.

GÖKSUN/ Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde önceki gün akşam : Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğinde TBMM Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil 3 bin kişi ile iftar yaptı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, masaları tek tek dolaşarak, iftara katılan vatandaşları selamladı.

İftar yemeğinin ardından,  Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Çoksun aydın Ramazan ayının kardeşliğin birlik ve beraberliğin insanların manevi duygularının pekiştiğini ve ülkemizde ramazan ayının doyasıya yaşandığını Söyledi.

göksuniftar (9)

Daha sonra mikrofona gelen, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet   Erkoç, iftar davetlerine katılan Göksun halkına teşekkür ederek: “Hiç dert etmeyin, gecemizi gündüzümüze katıp, milletvekillerimizle, hükümetimizle, cumhurbaşkanımızla,  İlçe Belediyemizle, AK Parti teşkilatlarımızla, birlikte omuz omuza gayret etmenin çabası içerisindeyiz.  Göksun bizim için çok önemli.

Göksun ilçemizin güzel insanları, her şeyin en iyisine layık. Biz göreve geldiğimizde, Büyükşehirde olması gereken her şeyin Göksun’da olacağını söyledik. Hamdolsun bunun gayreti içerisindeyiz. Büyükşehir Belediyesi olarak alt yapı, üst yapı başta olmak üzere, her alanda yoğun gayret içerisindeyiz. Göksu’muzun güzel insanlarına layık olmaya çalışacağız” dedi.

göksuniftar (8)

Göksun Belediye Başkanımızla omuz omuza çalışıyoruz göreve geldiğimiz günden bu tarafa sizlere hizmet gayreti içindeyiz. Göksun’umuzun içerisinde geçen dere ıslah çalışmaları, Çöplük kötü kokulara neden oluyordu onunda Göksun Belediye Başkanımızla çözdük, Su kaynakları çalışmasını yaptık Göksun ilçemize çok güzel bir tesis yaptık içerisinde Taziye evi, Aile danışma merkezi, Yaşılar dinlenme tesisi, kütüphaneler var. Göksun’a yakışır şekilde önümüzdeki günlerde açılışını yapacağız. Göksun Belediyemizle birlikte İlçemize kazandıracağımız hizmetler bu çalışmaları yapıyoruz eski hastanenin önüne Park yapacağız Sağlık Bakanlığı görüşmelerimiz devam ediyor. Spor sahaları, Yüzme havuzları, çünkü Göksun ilçemiz bizim gurumuz yaylamız yazın sıcaklardan bunaldığımız zaman sığındığımız yer. Onun içinde çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

göksuniftar (2)

TBMM Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Göksun’lu hemşerileri ile kucaklaşarak, onlarla sohbet etti.

Pakdil: Mübarek Ramazan ayı sebebi ile verilen iftar yemeklerinde bir araya geldiğimiz gibi bizler her zaman birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece bizim huzurumuzu kimse bozamayacaktır..

Kahramanmaraş’ta Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyelerimiz tatlı bir yarış halinde her gün ayrı bir iftar sofrasında halkımızla kucaklaşması güzel bir göstergedir. Bugün buradan Kadir gecenizi, Mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyorum,” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co