Pakdil; “Esnafımız ,Türkiye’ nin istikrara ve güvene ihtiyacı var diyor”

Pakdil; “Esnafımız ,Türkiye’ nin istikrara ve güvene ihtiyacı var diyor”

TPB Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Seçim çalışmaları için geldiği Kahramanmaraş’ta esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Pakdil; “Yaptığımız esnaf gezisinde, vatandaşın bize söylediği bu ülkenin istikrara ve güvene ihtiyacı var. Biz Ak Parti hizmetlerinden memnunuz. Yolunuz açık olsun diyorlar.  Bu çok önemli 13 yıldır iktidarda olan partimize güven her geçen gün artmaktadır” dedi.

SONY DSC

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı’ nın organize ettiği Uzunoluk caddesi ve Kanlıdere  caddesinde  yaptığı esnaf ziyaretine TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Dulkadiroğlu  İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Dulkadiroğlu Belediyesi yetkilileri ve partililerin katıldı.

SONY DSC

Esnaf ziyareti sonrası bir değerlendirmede bulunan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil; “Esnaf ziyaretimiz çok güzel geçti. Genel anlamda bir sıkıntı yok. Esnaflarımız Ak Parti Hizmetlerinden çok memnunlar.  Ufak tefek küçük sorunlar bildirdiler. İşte Buraya çöp konteyneri konulsun gibi, belediye yetkilisi arkadaşlar sorunun 2 gün içerisinde çözüleceğini söylediler. Yine esnaflarımız Bağkur primlerinin yüksekliğinden bahsettiler.  Bizler esnaflarımızın ilettiği sorunları not ettik. İlgili mercilere ileteceğiz.

SONY DSC

Esnaflarımız Türkiye’de istikrarın sürmesini, Türkiye’de ki huzurun ve güvenin devam etmesinden yana olduklarını beyan ettiler. İstikrarsız bir ülkenin bu toluma neler getireceğini hep biliyorlar. Uzunoluk caddesindeki esnaf arkadaşlar ziyaret ettik. Sütçü İmam’ın kabrini ziyaret ettik. Duamız ettik. Esnaflar  Bu bölgede yeni bir imarın yapılmasını, tarihi mekanların ortaya çıkarılmasını ifade ediyorlar. Buraya gelecek   turistlerin rahat bulması için yön levhası talepleri oldu. Uzunoluk caddesinde bulunan Çeşme ‘nin ve buralarının daha tarihi bir yapıya dönüştürülmesini istiyorlar. Bu tür sorunlar iletildi.

SONY DSC

Bunları not ettik ilgili arkadaşlara ilettik.  Genel anlamda bir sıkıntı yok. Esnaflarımız 13 yıldır Ak parti iktidarı döneminde yapılan hizmetlerden memnun. Eğitimde, sağlıkta   yapılanlardan memnun. Ücretsiz kitap dağıtmaktan tutunda İlaç kuyruğunun sona ermesi ve herkesin istediği eczaneden ilaç alabilmesini, engelli vatandaşlarımıza sahip çıkılması, Yapılan yolları, tünelleri hepsini biliyorlar.  Bizlere dua ediyorlar. Hizmetleri teşekkürle yad ediyorlar. Yeni kurulan Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat ilçesi ve Dulkadiroğlu Belediyemizin yaptığı hizmetlere teşekkür ediyorlar ve yad ediyorlar. Bizde  bu durumdan dolayı çok memnunuz. Kahramanmaraş’a budan sonra nasıl daha iyi hizmet verebiliriz onun çalışmalarını yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini alıyoruz. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor” dedi

SONY DSC

Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Balkanı Ömer Bilal Oruç Debgici ise Esnaf ziyareti sonrası yaptığı değerlendirmede şunları belirtti;” Esnafımız, Ak Parti iktidarından çok memnun. İstikrarın sürmesinden yana olduklarını beyan ediyorlar. Her hangi bir sıkıntı yok. Bizler de hem ziyaretlerimizi yapıyoruz. Hemde Başbakanımızın gelişi hazırlıklarını yapıyoruz. Halkımız Geçen Hafta Cumhurbaşkanımızı Bağrına bastı bu hafta da Başbakanımız bağrına basacak. Tüm kademelerimiz çalışıyor. Elbette duyuru ve ilanlarımız daha ortay çıkmadı. Hafta sonu ortaya çıkacak. Ama ulaşmadığımız kesim yok. Ak Parti teşkilatları her zaman bir liderini, bir büyüğünü ağırlayacak  hazırlıktadır.  İnşallah önümüzdeki haftada yine müftülük meydanı coşkulu bir şekilde dolduracağız. 13 yıl önceki coşku fazlasıyla devam ediyor. 7 Haziran da bunun resmi anket sonucu ortaya çıkacak. Kahramanmaraş halkımızı 5 Haziran günü Cuma namazı sonrası Müftülük Meydanına bekliyoruz. Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’ nu en güzel şekilde ağırlayacağız” dedi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co