Pakdil; “Dulkadiroğlu Belediyesi kısa zamanda başarılı işlere imza attı”

Pakdil; “Dulkadiroğlu Belediyesi kısa zamanda başarılı işlere imza attı”

Pakdil; “Dulkadiroğlu Belediyesi kısa zamanda başarılı işlere imza attı”

Kahramanmaraş’a gelen TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil Kahramanmaraş’ta bazı ziyaretler gerçekleştirdi.  Pakdil, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a ziyaret gerçekleştirdi.

İlk olarak Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’ı ziyaret eden Nevzat Pakdil, Emniyet Müdürü’nden Kahramanmaraş’taki yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Pakdil, Kahramanmaraş’ta asayiş olayları bakımından huzurlu bir ilimiz.  Emniyet Müdürümüz Servet Yılmaz Bey’in güzel çalışmaları oluyor. Bizde her türlü güzel çalışmaya destek veriyoruz. Kahramanmaraşlının huzuru ve güveni için ne gerekiyorsa yapılıyor. Ben Emniyet Müdürümüz Servet Yılmaz’a ve tüm Polis teşkilatımıza yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Pakdil daha sonra Dulkadiroğlu Beldeye Başkanı Necati Okay’ı makamında ziyaret etti. Okay TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdili’ i ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek şunları belirtti.

pakdil3

“Nevzat Pakdil Abimizin gerek İlçe Başkanlığım dönemde,  gerekse Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde ve  gerekse  Belediye Başkanlığım döneminde her zaman bizlere büyük destekleri olmuştur. Kendisinin fikirlerinden her zaman istifade ediyoruz.  Biz ne zaman Kahramanmaraş için bir çalışma yaptıysak her zaman bize destek olmuşlardır. Ak Parti Genel Merkez’de TBMM’de önemli görevlerde bulunmuştur. Kahramanmaraş’ın yararına olan bütün çalışmalara destek vermektir.        Bizim şu anda gündemimizde olan  Doğu ile Batıyı Bağlayacak bir yol projesi ile ilgili  çalışmamız var. Ulaştırma çalıştayında da gündeme getirdik. Kahramanmaraş’tan Çağlayancerit’e, oradan da Gölbaşı’na yapılacak olan bir duble yolla bu şehir bir kavşak haline gelir. Bu kavşak doğuyla batı arasında köprü olur ve bölgenin kalkınmasına fayda sağlar. Bizim bunu yapmamız lazım. Sizlerden bu yol için destek istiyoruz ve yapılan bu ziyaretten  dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

pakdil2

TPB Genel Başkanı Pakdil ise; “Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay Bey, uzun yıllar partimize hizmet etti. Ak Parti’nin Kahramanmaraş’taki ilçeler arasında en yüksek oyu alan ikinci ilçesi oldu. Belediye seçimlerinde de güzel neticeler alarak Belediye Başkanı oldu.  Dulkadiroğlu İlçesi kısa zamanda büyük hizmetlere kavuştu.  İlçeye bağlı mahallerde özellikle alt yapı konusunda kilit parke ve asfalt yol bakımından ciddi çalışmaları oldu. Yeni kurulan bir ilçe olması sebebiyle Yeni Belediye binası yapımı konusunda çalışmalar devam ediyor. İçerisinde Belediye binası ve diğer kurumlarında olduğu    Belediye  Külliyesi çalışması var. Güzel ve örnek bir çalışma olacak. Belediyemiz kısa zamanda başarılı çalışmalara imza atan bir Belediye olmuştur. Belediyemizin yapmış olduğu vatandaşın yararına olan güzel çalışmalara bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada destek olmaya devam edeceğiz.  Ben Necati Okay Bey’e yapmış olduğu güzel çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co