Pakdil, “Cumhuriyetimiz 91 yaşında”

Pakdil, “Cumhuriyetimiz 91 yaşında”

Kahramanmaraş Milletvekili ve Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı.

ANKARA – Kahramanmaraş Milletvekili, Türk Parlamenterler Birliği Genel başkanı Nevzat Pakdil : ” Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 91. yıldönümünü büyük bir sevinçle, heyecanla ve gururla kutluyoruz.

Nevzat Pakdil: Milletçe birliğimizin büyük bir coşkuya dönüştüğü bugün, Aziz Milletimiz ve Cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde bir araya gelme günüdür.

Bugün, maziden atiye medeniyet  değerlerimizi daha gür sesle haykıracak, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak  el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız.

Bugün içimizde, kardeş kavgası çıkarmak için harekete geçen fitne, şer ve nifak odaklarına da bir kere daha en güzel cevabı vermiş olacağız.

Bu millet dün olduğu gibi bugünde birlik ve beraberliğine kast edenlere asla fırsat vermeyecektir.

Bizler, farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, bizi birbirimize sarsılmaz bağlarla bağlayan, gönüllerimizi kaynaştıran büyük bir adalet ve barış medeniyetinin mirasçılarıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 91. Yıl dönümünü kutluyor, Cumhuriyetimizi yoktan var eden aziz şehitlerimizi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet, ve minnetle anıyorum.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co