Pakdil: Ben Ak Partiliyim

Pakdil: Ben Ak Partiliyim

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil gazetemizi ziyaret etti..

Pakdil:” Ben Ak partiliyim,”

 

KAHRAMANMARAŞ/  TBMM Parlementerler Birliği Genel Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil,” Ben ak partiliyim, 7 Haziran 2015 günü akşamına kadar partimin bir oy fazla alması için çalışırım,” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi- www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesinin haber merkezini ziyaret eden Nevzat Pakdil: , Yazı işleri müdürümüz Bekir Doğan, bir tüzük değişikliği ile 3 dönem şartı, kaldırılamaz mıydı ? , Kahramanmaraş adaylarını nasıl buluyorsunuz sorusuna ?…

Nevzat Pakdil:” Beni tanıyorsunuz, bu konularla ilgili hiç konuşmam fikir beyan etmem, ben Ak Partiliyim, görev verilsede çalışırım, verilmesede çalışırım, dün vekil adayı gösterildiğinde iyidik, bugün kötü olamayız, yeni aday gösterilen 8 arkadaşımın seçilmesi için çalışırım,” dedi.

CHP’li Durdu Özpolat, MHP’li Mesut Dedeoğlu da listede olmadığını ancak Herkesin partisinin arkasında olduğunu hatırlatan Nevzat Pakdil: “ Bakın Mehmet Sağlam, Sıtkı Güvenç, Dr.Yıldırım Ramazanoğlu Kahramanmaraş’tan diğer aday gösterilmeyen arkadaşlarımız kendi memleketlerinde Ak Parti için çalışıyor, bizde Kahramanmaraş gurubu olarak burada çalışıyoruz..

SONY DSC

Şu aday iyi , bu aday kötü, yada bizi niye aday yapmadılar gibi konuşmamı bekliyorsanız kesinlikle konuşmam ağazımdan laf alamazsınız ancak biz 7 Haziran 2015 de Kahramanmaraş8-0 yapmak için ne yapıyorsunuz derseniz: “ Mahalle mahalle ev ev dolaşıyoruz, herkesin elini sıkıyoruz oy istiyoruz.. hedefimiz 8 vekil Türkiye de en az 400 milletvekili çıkarmak.. olur olmaz, o da Allah’ın takdiri dir,” diye konuştu.

Niyazi Kara, Mustafa Bakıcı, Kahramanmaraş gazetesi çalışanları ile bir süre sohbet eden ve Kahramanmaraş’tan bir hafta ayrı kalacağını sonra şehre dönerek seçime kadar yoğun tampo çalışacağını ifade eden Pakdil,” Allah ülkemize hayırlı etsin, “ diye dua etti.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co