Öztunç seçim çalışmalarına devam ediyor

Öztunç seçim çalışmalarına devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş 1. Sıra adayı Ali Öztunç, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

CHP Kahramanmaraş birinci sıra Milletvekili adayı Ali Öztunç, Dulkadiroğlu ilçesinin Elmalar, Demirciler, Denizli, Maksutuşağı ve Seyrantepe köyleri ile birlikte Türkoğlu İlçesinin Beyoğlu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek milletvekili seçildiği takdirde vatandaşlara daha hizmet vermek için Elbistan ve Kahramanmaraş merkeze irtibat ofisleri açacağının müjdesini verdi.

Seçim çalışmalarına devam eden Öztunç Mahallerde yaptığı Konuşmasında “Yapılacak milletvekilliği genel seçimleri, Türkiye için çok önemlidir. İktidar; yargısıyla, ordusuyla ve tüm kurumlarıyla kavgalıdır. Hukuk düzenini alt üst etmiş durumdadır.

Bu seçimlerde 1 oy bile bizim için çok önemli ve ülkenin geleceği için 1 günümüzü feda edeceğiz. Sandıklarımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Sandık sonuçları açıklanıncaya kadar herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor. Hiçbirimizin şahsi beklentileri yok. Hepimiz Kahramanmaraş’ın için Türkiye için çocuklarımızın geleceği için beklenti içerisindeyiz” dedi.

Daha sonra konuşmasında şu şekilde devam eden Öztunç,Kahramanmaraş merkeze ve Elbistan ilçesine açacağım. İrtibat ofis ile vatandaşlarımızın sorunlarını daha yakından takip edeceğiz. İrtibat ofisinde Danışman arkadaşlar gelen vatandaşlarımızın sıkıntılarını dertlerini dinleyecek çözüm yolları bulacak bana iki günde bir rapor halinde gönderecekler böylelikle, vatandaşlarımızın bizlere ulaşmadığı zaman danışman arkadaşlarımız yardımcı olacak. Bizler Mecliste oluruz toplantıda olursak telefonlara bakmazsak vatandaşlarımıza ayıp olur bunun için bir karar aldım Elbistan İlçesine irtibat ofisi o bölgedeki insanlarımıza yardımcı olacak Kahramanmaraş Merkeze Açacağımız İrtibat ofisi ise bu bölgeye hitap edecek  ‘Vekilimize ulaşamadık’ problemini ortadan kaldıracağını söyledi.

alibahalle

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş 1. Sıra adayı Ali Öztunç, “Milletvekili seçilmem halinde Kahramanmaraş Merkez ve Elbistan İlçesine oluşturacağım ofis yoluyla vatandaşların bana dilediklerinde kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlayacağım.  Ben Haftanın belirli günlerin de Kahramanmaraş’ta ve İlçelerinde Hemşerilerimle birlikte olacağım.  Ben ve Danışman Arkadaşlarımız Dertlerinizi dinleyerek en kısa zamanda sonuçlandırmak için çalışacağım. Vekilimize ulaşamadık sorunu asla yaşanmayacaktır” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co