Öztunç, “Pazarcık bizimle kalkınacak”

Öztunç, “Pazarcık bizimle kalkınacak”

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, seçim çalışmaları kapsamında, Pazarcık İlçesinde temaslarını sürdürüyor. Pazarcık İlçesi Mahallelerinde Vatandaşlarla bir araya gelen Öztunç birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Yukarı Pazarcık, Sokumilyanlı, Karaağaç, Şallıuşağı Mahallerini ziyaret ederek vatandaşlarla hasret giderip 1 Kasım’da Cumhuriyet Halk Partisi’ne destek sözü aldı.

Ziyaretlerine ilk olarak Yukarı Pazarcık Mahallesinde esnafları ziyaret ederek başlayan Öztunç, Esnafların yoğun ilgisi ile karşılandı. Öztunç, “Esnafa CHP sahip çıkacak. Esnafın yüzü CHP iktidarı döneminde gülecek” dedi.

Mahalle ziyaretlerinde konuşan CHP’li Öztunç, “Yola ilk çıktığımızda söylemiştik. Gidilmedik köy sıkılmadık el bırakmayacağız diye söylemiştik tüm İlçelerimize gittim. Seçimlere 10 gün kaldı 10 gün sonra Cumhuriyet Halk Partisin İktidar yaparak Kahramanmaraş’tan Türkiye Büyük Millet meclisinde Kahramanmaraş’ı temsil etmek üzere Milletvekilleri çıkaracağız. Çünkü, ben halkıma topluma insanlarımıza güveniyorum bu genç çalışkan kardeşlerini verecekleri kıymetli değerli oyları ile mutlaka meclisi gönderecekler ve Kahramanmaraş’a hizmet yapacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında ben Kahramanmaraş’ta öyle hizmetler yapacağım. Gerçekten açılışı hak eden hizmetlere açılış yapılacak ve açılışları halkımız yapacak” dedi.

Öztunç; ”İleri demokrasi diyenlerin Türkiye’yi ne hal getirdikleri hangi demokrasiye sürüklediği ortada bunlar kendilerinden olmayan kendilerini eleştiren azcık olsa da Muhalefet eden herkese karşılar. Bunlara bir düşman gibi bakıyorlar. Bu basına bir sansürdür. Dünya artık başka dünyada basına sansür edilmez. İnşallah Allah’ın izini ile 1 Kasım seçimlerinde sonra bu dönem bitecek. 1 Kasım seçimlerinde halk vatandaş yurttaş demokrasine sahip çıkacaktır ve CHP iktidara gelecektir” dedi.

eviniz (7)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co