Öztunç: “Milletin tepesine kül yağıyor”

Bu haber 02 Mart 2019 - 12:43 'de eklendi ve 420 kez görüntülendi.

Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, Afşin-Elbistan Termik Santrali’nden yükselen ve kilometrelerce uzaktan dahi çıplak gözle görülen zehirli duman görsellerini paylaşarak, “Lafa gelince gönül dersiniz ama milletin bırakın gönlünü tepesine kül yağdırırsınız” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili olan ve yıllardır Kahramanmaraş’ta yürüttüğü halktan yana siyasetle gönüllerde taht kurarak Millet İttifakı tarafından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Atom Karınca Ali Öztunç, kentte faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.
“PAZARCIK’TA İKİZER, BÜYÜKŞEHİRDE ÖZTUNÇ”
Pazarcık’ta Terlik, Ortaköy ve Şahintepesi mahallelerine ziyaretler düzenleyen Öztunç, gösterilen yoğun ilgi sonrası yaptığı açıklamada, “Hemşerilerim bölünmeye, birilerinin ekmeğine yağ sürmeye karşı çıkıyor ve Pazarcık’ta Haydar İkizer, büyükşehirde Ali Öztunç diyor” ifadelerini kullandı.
Daha sonra Türkoğlu ilçesine gelerek cadde ve sokaklarda vatandaşların sorunlarını dinleyen Öztunç, ilçe merkezinde toplanan kalabalığa hitap etti.