Öztunç: “Memleketimin her köyü, her insanı benim sevdamdır”

Bu haber 08 Mart 2019 - 16:51 'de eklendi ve 541 kez görüntülendi.

Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, yaklaşan yerel seçimler öncesi geldiği Afşin’de halkın yoğun sevgiyle karşılaştı. Gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür eden Öztunç, bir kahvede tavla oynayıp, soba kenarında oturarak ısındı.
Atom Karınca lakabıyla anılan Öztunç’un gün içerisinde, ilçe esnafı, Çobanbeyli, Arıtaş, Altunelma başta olmak üzere çok sayıda mahallede vatandaşları ziyaret etti.

Öztunç, “Bugün Afşin’deyiz. Afşin Belediye Başkan adayımız Adem Yıldız ile birlikte esnafımızı ziyaret ettik. Afşin’in mahallerinde hemşerilerim ile bir araya geldik. Afşin kararını vermiş. Afşin, seçim dönemi dışında kendisine sahip çıkan Ali Öztunç’a oy verme konusunda kararlı. Seni seviyorum Afşin, seni seviyorum Kahramanmaraş” dedi.

Öztunç; “Afşin’de mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Burada tavla oynadık, köy evlerinde soba dibinde oturup dinlendik. Birileri Kahramanmaraş’ı çantada keklik görüp keyif çatarken biz kapı kapı çalışıp halkımıza projelerimizi de anlatıyoruz. Muhabbet ediyoruz. Memleketimin her köşesi her mahallesi her köyü her insanı benim sevdamdır” dedi.