Öztunç : “Herkesten bir oy istiyorum”

Öztunç : “Herkesten bir oy istiyorum”

Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesinde halka seslenen CHP Milletvekili adayı Ali Öztunç : “Herkesten bir oy istiyorum”

ÇAĞLAYANCERİT : Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesinde partilileri ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, 1 Kasım seçimleri herkesten bir oy istiyorum,”dedi.

Çağlayancerit İlçesindeki mahalleleri ziyaretinde vatandaşlara seslenen Ali Öztunç,  “Ak Parti’ye oy veren 350 bin Kahramanmaraşlının oturup düşünmesi gerekir, biz oy veriyoruz onlar ne veriyor Çağlayancerit’in yolları berbat” şeklinde konuştu.

1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimler için  çalışmalarına Çağlayancerit İlçesin Mahallerini gezerek devam eden CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç,  örgütünün kendisi için yaptığı “Atom Karınca” benzetmesinin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Öztunç, “Ak Parti 13 yıldır iktidar Kahramanmaraş’tan büyük oy alıyor ama 13 yıldır Kahramanmaraş’a bir tane bakan vermedi.  Kahramanmaraş’ın oyunu çantada keklik olarak görüyor biz ne yaparsak yapalım Kahramanmaraşlı bize oy verir diye bakıyor ama Şimdi Kahramanmaraşlıların Ak Parti’yi cezalandırmasın zamanı geldi Kahramanmaraş’a hizmet için Kahramanmaraş’a hizmetin gelebilmesi için herkesin oyuna talibim ben Kahramanmaraş Halkın teveccühü ile milletvekili seçilirsem Kahramanmaraş’ın Ankara’daki sesi olacağım. Tüm sorunların çözümünde ben yararlı olacağım, ben çalışacağım ve Kahramanmaraş’a elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Ak Parti’ye Kahramanmaraş’tan yaklaşık 350 bin oy veren Kahramanmaraşlının oturup düşünmesi gerekli, biz oy veriyoruz onlar ne veriyor. Bugün Çağlayancerit ilçesin Mahallerini gezdim, yollar berbat, yol yapılmıyor. İktidarda Ak Parti var, Büyükşehir’de Ak Parti’de ama Kahramanmaraş’ın tüm köy yolları berbat, bu bile AKP’nin Kahramanmaraş’a Çağlayancerit’liye ne kadar az önem verdiği göstergesidir” dedi.

cagalayan (4)

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co