Öztunç: “Halkımın Avukatıyım”

Öztunç: “Halkımın Avukatıyım”

Elbistan Barosunu ziyaret eden CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç burada Avukat Cüppesi giydi ve halkın avukatıyım diyerek Milletvekili seçildiği zaman mecliste halkının adaletini temsil edeceğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş milletvekili adayı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ın AK Parti’ye büyük oranda oy vermesine rağmen hizmet alamadığını savunarak, “Kahramanmaraş’ı çantada keklik gördükleri için hizmet etmiyorlar” diye konuştu.

MAHİR ÜNAL 4 YILDA NASIL 20 YILIK HİZMET YAPTI GÖSTERSİN

AK Parti’ye hizmetler üzerinden yüklenen ve AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal’ı da eleştiren Öztunç, “13 yıldır iktidardalar kamyon dolusu oy aldılar ama bir tane bile bakanlık vermediler” şeklinde konuştu.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal dün Elbistan İlçesinde çeşitli ziyaretlerde bulunmuş 4 yılık Milletvekilliği dönemimde 20 yılık hizmet yaptım diyor ben gözlerim gayet çok iyi görüyor bundan eminim ben bakıyorum. Ama bu hizmetti göremiyorum nerde bu hizmet acaba. Elbistan kendi ilçesi ortada yollar ortada kapı dere yolunu halen yaptıramadılar Kahramanmaraş’ta ve Elbistan İlçesinde eksikler çok. Ben Sayın Ünal’ın bu açıklamasını gerçekten tuhaf karşıladım. İnşallah Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında bizim milletvekilliğimizde Kahramanmaraş’ın tamamı hizmet alacak. Ben bugün Elbistan İlçesindeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyorum. Gittiğim yerde sorun var bizlere sorunları anlatıyorlar esnaflara gidiyoruz, dükkanlar boş kapalı kahvehanelere gidiyoruz dolu bir şekilde herkes işsiz kalmış lütfen artık bir araya gelelim bütün toplumun sorunlarını çözelim diyorum, dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co