Özkul’dan İl Müdürü Kabakçı’ya ziyaret

Özkul’dan İl Müdürü Kabakçı’ya ziyaret

Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği Başkanı Ahmet Özkul, Yönetim Kurulu Üyeleri Harun Sakızcı, Mustafa Aktuntop,  Mahmut Özdemir ve Hacı Mehmet Nazlı ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’yı makamında ziyaret etti.

LGSİD Başkanı Ahmet Özkul, 2015 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Liderimle Yürüyorum, Sağlıklı Büyüyorum” projeleri hakkında GSHS İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’yı, bilgilendirdi.

Dernek başkanı Özkul, GSHS İl Müdürü Kabakçı’ya, 2015 Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Liderimle Yürüyorum, Sağlıklı Büyüyorum” projesi çerçevesinde; gençleri spora yönlendirmek, spor sayesinde gençleri olumsuz ortamlardan uzak tutmak amacıyla il müdürlüğümüzün tesislerinden yararlandırmak istediklerini, bu konuda desteklerini beklediklerini iletti.

GSHS İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, LGSİD yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen proje ile ilgili her türlü desteği vereceklerini, gençlerle ilgili yapılan çalışmaların her zaman yanında olduklarını söyledi. İl Müdürü Kabakçı, Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği yönetimini yürütecekleri projeden dolayı tebrik ederek, başarılar diledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co