Özkan; “Kongremiz 27 Ağustos Pazar günü yapılacak”

Özkan; “Kongremiz 27 Ağustos Pazar günü yapılacak”

MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Özkan;

“Kongremiz 27 Ağustos Pazar günü yapılacak”

 

KAHRAMANMARAŞ- MHP İl Başkanı Ömer Özkan, MHP İl Kongresinin 27 Ağustos 2017 Pazar günü yapılacağını söyledi.

Ömer Özkan yaptığı açıklamada: “YSK tarafından iptal edilen İL KONGREMİZ, İl Seçim Kurulu’nun Kararı doğrultusunda 27 AĞUSTOS Pazar günü yenilenecektir. Kongremizin şimdiden milletimize ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bu vesileyle, bir iki hususu siz çok değerli ülküdaşlarımla paylaşmak istiyorum.

Öncelikle ÜLKÜCÜ, SORUMLULUK SAHİBİDİR. Bütün hal ve davranışları yüksek bir vazife şuurunun izlerini taşır. Ülkücü, samimidir. Samimiyet, birbirimize senli benli hitap etme ihtiyacından çok “BİZ” diyebilmek için gösterdiğimiz ulvi bir haslettir.

Merhum Başbuğumuz ÜLKÜCÜLERE, “Hepiniz birer bayraksınız, bayrağı yere düşürmeyin, lekeletmeyin“ demiştir. Arkadaşlarımızın hal ve davranışlarında bu öğüde sıkı sıkıya bağlı kalmalarını arzu ve istirham ediyorum.

İkinci bir husus, sosyal medya paylaşımları ile ilgilidir.

Kıymetli arkadaşlarım:

Partimizin başarısı için meşru her yöntemi kullanarak hepimiz çok çalışacağız. Bu kapsamda sosyal medyanın imkânlarından da faydalanacağız. Ancak çalışmayı daha doğrusu mücadeleyi içe dönük değil, dışa dönük yapacağız. Sosyal medya paylaşım ve yorumlarımızda asgari nezaket ve nezahet ölçülerine dikkat etmeli ve ÜLKÜCÜYE yaraşır şekilde sorumlu davranmalıyız.

Bu sorumluluk ve yüksek vazife duygusuyla; Sayın Genel Başkanımıza, Sayın Genel Başkanımızın şahsında Milliyetçi Hareket Partisi tüzel kişiliği ve onun değerli mensuplarına haksız ve hadsiz isnat ve iftiralara asla müsaade etmeyeceğiz.

Aziz dava arkadaşlarım;

9 IŞIK’ın umdelerinden birisi de AHLAKÇILIKTIR. Ahlakçılık ilkesine riayet etmeyen kişileri ÜLKÜCÜ kabul etmiyor ve asla muhatap almıyoruz. Bu çerçevede ‘Ülkücü ülkücünün öz kardeşidir” şiarına aykırı davranan her kim olursa olsun lütfen sizler de itimat ve itibar etmeyiniz. Seçim sürecinde yaşanabilecek dezenformasyonlara prim vermeyiniz. Biz ‘Büyük bir davanın temsilcileriyiz.” Duruşumuz, davranışımız ve sözümüz DAVAMIZIN büyüklüğüne yaraşır şekilde olmalıdır.

Partimiz de demokratik süreç devam etmektedir. Birliğimizi muhafaza ettiğimiz zaman dirliğimiz bozulmayacaktır. Şayet kendi içimizde tefrikaya düşer, bölünür, ufalanırsak bırakın başarılı olmayı Allah korusun zeval kaçınılmaz olacaktır. Aslolan davamızdır.

Sadakatimiz şahıslara değil davamıza olmalıdır. Her türlü makam ve mansıptan bağımsız olarak ÜLKÜCÜ olarak anılmak ve bilinmek şereflerin en büyüğüdür.

Bu düşüncelerle selam ve saygılarımı sunar, 27 AĞUSTOS Tarihinde yapılacak Kongremizin Partimizin iktidarına vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederim” açıklamalarında bulundu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co