Özel Sani Konukoğlu Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi, uzman kadrosuna her gün yeni isimler ekliyor.

Halen Beslenme ve Diyet Uzmanı Gülen Mavi’nin görev yaptığı Beslenme ve Diyetetik Bölümünde, Gökçe Başkülekçi de göreve başladı.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Gökçe Başkülekçi, 1993 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep Kolej Vakfı’nda tamamladı. 2010-2015 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden onur belgesiyle mezun oldu.

Başkülekçi, Başkent Üniversitesi Hastanesi Diyaliz Merkezi, Onkoloji, Endokrinoloji Bariatrik Cerrahi ve Organ Nakli Merkezi’nde staj yaptı. İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde pediatrik beslenme stajı yapan Başkülekçi, İstanbul Ataşehir Aile Sağlığı Merkezi Obezite Polikliniği’nde görev aldı.

İstanbul Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi, Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi ve Gaziantep Şahinbey Eğitim Araştırma Hastanesi’nde stajyer diyetisyen olarak görev yaptı.

Acıbadem Üniversitesi’nde Sporcu Diyetisyenliği Kursu ve AnoreksiyadanObeziteye Yeme Bozuklukları Diyetisyenliği Kursu, Başkent Üniversitesi’nde ise Onkoloji Diyetisyenliği Kursu ve Fiziksel Aktivite, Beslenme ve Sağlık Kongresi’ne katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co