Özdemir; “Yeni Genel Başkanımızla birlikte, bu “Kutlu Yürüyüşe Devam” edeceğiz

Özdemir; “Yeni Genel Başkanımızla birlikte, bu “Kutlu Yürüyüşe Devam” edeceğiz

Özdemir; “Yeni Genel Başkanımızla birlikte, bu “Kutlu Yürüyüşe Devam” edeceğiz

Ak Parti Kahramanmaraş  İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, 22 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda ikinci olağanüstü büyük kongre öncesi basın açıklaması yaptı.

 

Özdemir; “Basın toplantısı için bir araya geldik. Bu gün aynı zamanda bayram. 19 Mayıs  Gençlik ve Spor Bayramı. Bu vesile ile Hem Kahramanmaraşlıların hemd e bütün ülke insanımızın bayramlarını kutluyorum. Bu bayramın yaşanmasına geçmişte vesile olan ve canını feda eden ve şehit olmuş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize emeklerinden dolayı minnettarlığımızı dile getiriyorum. İnşallah ülkemizin aydınlık geleceği daha güçlü olması, büyümesi ve Dünya’da söz sahibi bir ülke olması önünde  bu gün itibariyle zaman zaman çıkarılan engelleri kaldırmak için Güvenlik güçlerimizin verdiği  mücadeleyi ’de takdir ediyoruz. Canı gönülden destekliyoruz ve onlara her zaman dua ediyoruz. İnşallah ayağımıza vurulan bu prangalardan kurtulup Dünya’da hakkettiği yere Müslümanların gönlündeki yere geleceğini umuyorum. Ak Parti Teşkilatları da bu nu göz  önünde bulundurarak çalıştı” dedi.ak parti1

Özdemir, “Partimiz 22 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda ikinci olağanüstü büyük kongresini yapacaktır. Genel Başkanımız, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Ak Partinin Genel Başkanlığını yürüttüğü bu süre içerisinde Ak Parti’nin daha ileriye gitmesi, Ak Parti’nin ilkelerinin daha çok pekişmesi, çeşitli politikalarımızın güncellenmesi için son derece önemli, son derece kıymetli çalışmalara imza atmıştır. Bu bir Bayrak yarışıdır. Genel Başkanımız, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağanüstü kongrede yeni Genel başkanımıza devredecektir. Bu bayrak yarışının içerisinde Genel Başkanımız, Genel Başkan ve Başbakan olarak üstün gayretler göstermiştir, önemli başarılara imza atmıştır. Bundan sonrada yeni kongrede seçilecek yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımızda aynı çalışmaları gayretle ve basiretle sürdürecektir” diye konuştu.

ak parti

Özdemir “Ak parti Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlardır. Bu önemli makamların kıymetini ve değerini Ak Parti Kadroları çok iyi bilir. Ak parti kongreleri her zaman demokrasi şöleni havasında geçmiştir ve yine bütün Ak parti teşkilatları ile birlikte Kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara da Arena’da olacağız. Bu vesileyle kongremizin bütün Ak Parti camiasına ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Seçilecek olan Genel Başkanımızla birlikte, bu “Kutlu Yürüyüşe Devam” edeceğiz” dedi.

akparti2

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co