Özdemir görevini Debgici’ye devretti..

Özdemir görevini Debgici’ye devretti..

Özdemir görevini Debgici’ye devretti..

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir, Görevini , yeni il başkanı seçilen Ömer Oruç Bilal Debgici’ye devretti.

    İl binasında düzenlenen basın toplantısında bir konuşma yapan il başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici; “ Sayın Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın işareti ile bir görev değişikliği oldu , Cumartesi günü Kongre de Ahmet Özdemir başkanımız yerine biz başkan olarak seçildik..

    Debgici: “ Bizde çıta hep yüksek, görevi bırakan, çıtayı en yüksekte bırakıyor alan ise çok yüksekde alıyor ve işimiz zor , çıta çok yüksek !.. Bu sebeple biz birlikte çalışacağız birlik ve beraberlik içinde olacağız !

SONY DSC

    Ben hep şunu söylerim: Şu anda il başkanıyım 1 dakika sonra değilim, bu sebeple bizde görev istenmez görev verilir, alınır, çok yoruldun kenara çekil dendiği zaman kenara çekiliriz, gel dakiklerinde gelir görevimize devam ederiz, bu bağlamda biz Ahmet Özdemir başkanımla beraber bu görevi yapmaya devam edeceğiz, bizde ayrılık olmaz kırılma olmaz, biz dava partisiyiz.. bizde kavga olmaz,” dedi.

    Ak Parti İl Başkanı görevini devir eden Ahmet Özdemir ;” Ömer Oruç Bilal Debgici ilçe başkanımda beraber çalıştık güzel işlere tüm ilçe başkanlarımla birlikte imza attık, bugün den sonra da o il başkanı  ben partinin bir neferi olarak birlikte çalışacağız..

    Dün il başkanı olarak biz emir veriyorduk şunu yapın diye, bugünde Ömer başkan emir verecek biz onu  yapacağız 2019 seçimlerinde yine partimizi birinci parti, Türkiye de ise Kahramanmaraş’ı en çok oy alan birinci il olarak çıkaracağız, bu sebeple biz dava partisiyiz bizde küsme ve bir kenara çekilme olmaz,” dedi.

    Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Başkan Ahmet Özdemir’e bir buket çiçek vererek teşekkür etti.

    Ak Parti çıkış kapısına kadar inerek uğurladı..

    Ahmet Özdemir’in ayrılışında buruk hava yaşanırken, bazı partililer göz yaşlarını tutamadı..

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co