Özdemir; “Beş ilçe başkanımıza teşekkür ediyorum”

Özdemir; “Beş ilçe başkanımıza teşekkür ediyorum”

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir

“Beş ilçe başkanımıza teşekkür ediyorum”

 

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir, Şekerdere yolu üzerindeki il başkanlığında yaptığı basın toplantısında beş ilçe başkanına teşekkür ederek, ilçe kongrelerine yeni arkadaşlarımızla gideceğiz” dedi.

Onikişubat ve Andırın ilçe kongrelerinin yapılmasından sonra merak konusu olan diğer ilçe kongre sürecinin başlaması üzerine bir basın toplantısı yapan Ak Parti Kahramanmaraş İl başkanı Ahmet Özdemir: “Çağlayancerit İlçe Başkanımız Veli Çetinkaya partimizin 3 dönem tüzüğüne takıldı. Elbistan İlçe Başkanımız Yunus Kaan Kısa 8 yıldır başarı ile yaptığı görevini burada noktalıyor, Nurhak İlçe Başkanımız Baki Kurt gerçekten zor şartlar altında başarılı bir görev yaptı. Göksun İlçe Başkanımız Mehmet Akif Bolat, ve Ekinözü İlçe Başkanımız Bünyamin Şakalar, güzel hizmetlere emek verdiler kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

5 ilçe başkanı ile basın mensuplarının karşısına geçen Ahmet Özdemir: “Bunlar benim yol arkadaşım, dava arkadaşım, ancak partimizin ve genel merkezin bir yol haritası var bu sebeple bazı arkadaşlarımızı dinlenmeye çekiyoruz, bu demek değil ki önümüzdeki dönemde görev vermeyeceğiz, demek değildir.

2019 seçimleri öncesinde ilçe kongrelerimizi, il kongremizi yaparak büyük kongremizi yaparak seçimlere daha güçlü bir şekilde hazırlanacağız” dedi.

Bir gazetecinin hakkında şok şikayet alınan belediye başkanları da değişecek mi sorusu üzerine Başkan Özdemir: “Bildiğiniz gibi İlçe başkanlarımıza siz şurada otur yeni ilçe başkan adayımız bu kişi diye biliyoruz, ama belediye başkanını görevden alma gibi bir yetkimiz yok, onlara da 2019 seçimlerinde emekleriniz için teşekkür ederiz, biz bundan sonra belediye başkan adayımız şu kişi diyerek onlara da o zaman teşekkür edeceğiz” dedi.

Çağlayancerit ilçe başkanı Veli Çetinkaya

Elbistan ilçe başkanı Yunus Kaan Kısaca

Nurhak ilçe başkanı Baki Kurt

Göksun ilçe başkanı Mehmet Akif Bolat

Ekinözü İlçe Başkanı Bünyamin Şakalar

İlçe başkanları yaptıkları konuşmada: “Biz partimizin neferiyiz, bize ne görev verilerse onu yaparız, yeni gelecek arkadaşımıza da yardımcı oluruz, bugünden sonra partimizin çaycılığını bile yaparak reisimiz başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Basın mensuplarını sorularını cevaplandıran ilçe başkanları: “Yeni gelecek olan arkadaşlarımıza görevi devir etmeye hazırız, kongremizi yapar görev onlara bırakırız, bizde kırılma veya küsme olmaz, biz partimizin bir neferi olarak çalışmaya devam ederiz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın, Mahir Ünal’ın, Ahmet Özdemir il başkanımızın yol arkadaşı olmak bizim için bir şereftir. Bize ne görev verilerse biz onu yapmaya hazırız” diyerek teşekkür ettiler.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir: “İlçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum, bu teşekkür her şey bitti şeklinde yorumlanmasın, biz eski yeni harman yaparak çalışan bir partiyiz, önümüzdeki dönemde bu başkanlarımız bir başka görevde karşınıza çıkabilirler. Bu kardeşlerimiz partimizin üyesi ve sahada olan kardeşlerimizdir. Bugün hizmetlerine teşekkür ediyorum, yarın yeni görevde buluşmak dileği ile” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co