Oyun Bozuldu

Oyun Bozuldu

OYUN BOZULDU FIRAT KALKANI HAREKATI BAŞLADI

Üst akıl ‘Büyük Kürdistan Devleti’ projesini hayata geçirmek amacıyla Türkiye’yi devre dışı bırakmak istemiş ve FETÖ maşası ile darbe girişimini planlamıştı DUR dendi.

Bu girişim sonrası “Türkiye’nin oyunu görmesinden, tedbir almaya başlamasından, denklemi değiştirmesinden, kendi pozisyonunu belirlemesinden, oyuncuyu vurmaya başlamasından çılgına dönmüş durumdalar.

Dikkat edin! Darbe girişimi sonrası B planını devreye girdirdiler. “Terörle vuruyorlar, terörle ülkeyi felç etmeye çalışıyorlar. Bütün terör örgütlerini seferber ediyorlar. FETÖ ile ülkeyi ele geçirmeye çalışanlar şimdi PKK ile PYD ile IŞİD ile saldırıyorlar…”

FIRAT KALKANI

TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon hava kuvvetleri tarafından Suriye’nin Halep kentinin Cerablus bölgesinin terör örgütü DAEŞ’ten temizlenmesi amacıyla askeri harekat başlattı. Harekatın adı Fırat Kalkanı.

Bu harekat öncesi bölücülerin hedefi;  yani; “PKK-PYD-YPG’n in hedefi ise Cerablus’u da alıp, Türkiye sınırı boyunca Kürt koridorunu tamamlamak. Böylece Akdeniz’e açılan bir Kürt bölgesi oluşturmak.

Bu hedef, PKK’nın kurmayı tasarladığı Kürdistan devletinin ekonomik ve askeri açıdan ayakta kalmasını sağlayacak nefes borusuna ulaşmak anlamı taşıyor.

Bu işin uzmanlarına göre; “Kuzey Suriye projesi ‘Büyük Kürdistan Devleti’ projesinin dört ayağından birini oluşturuyor. Türkiye’yi tehdit eden ayağı ise Güneydoğu’nun bu projenin en büyük parçasını oluşturması.

Kuzeybatı İran ve Kuzey Irak’la birlikte projenin dört ayağı tamamlanıyor. PKK bu dört ülkenin dört parçasında da siyasi ve askeri olarak örgütlü.”(Bu gösteriyor ki, PKK-PYD-DAİŞ üst aklın maşası! İkinci gösterge ise, ‘Büyük Kürdistan diyerek, Büyük İsrail hedefleniyor)

Daha derin bilgi verelim.  Gnostik Akıl başlıkla makalelerimi okuyanlar bilir, siyonizm bu bölgeyi boşaltarak, kendi kadim medeniyetlerini kurmak istiyor….

ABD DESTEKLİ PKK

Yeni Şafak’tan İbrahim Karagül son bir aydır bir Kürt koridoru kurdurulmaması gerektiği ile ilgili derinliği olan yazıları kaleme almıştı. Adamcağız, vatan bütünlüğü için haykırıyordu.  Askerimiz bu harekat ile  Kürt koridoruna izin vermeyeceğini göstermiş oldu.

Fikret Bila bu operasyonu değerlendirirken; “Türkiye’nin ısrarla Cerablus- Azez arasında derinliği de olan güvenli bir bölge isteyişinin nedeni, PKK’nın bu projesini engellemek. Aksi, halde Kuzey Irak ve Kuzey Suriye’den sonra Güneydoğu’nun koparılması için son bir yıldır yaşandığı gibi şehir savaşları, içten ve dıştan terör saldırılarının yoğunlaşacağını, Türkiye’nin Suriye’ye dönüştürülmesi için çaba harcanacağını biliyor.(Hedef Türkiye’nin parçalanması)

Fikret Bila dünkü yazısına şöyle devam ediyor; “Kuzey Irak-Akdeniz Koridoru, Sevr haritaları kadar ağır bir sonuç doğuracaktır. Bu harita gerçekleşirse, Türkiye’nin güney bölümü, Suriye’nin kuzeyi tamamen ABD ve Avrupa’nın denetimine geçecek, büsbütün işgal edilecektir. Bu, hepimiz için bir intihardır. Batılı bir gücün bu bölgeye yerleşmesi, İsrail’in Filistin’e yerleşmesine benzer sonuçlar doğuracaktır.

MÜSLÜMAN DÜNYASI İLE ARAMIZA DUVAR ÖRECEKLERDİ

“Suriye’nin kuzeyinde oluşturmaya çalıştıkları koridor, bölgedeki en büyük parçalanma senaryosudur. Bu koridor, gelecekte Arap-Kürt savaşlarına neden olacak, Türkiye ile Müslüman dünyanın bütün bağlarını koparacaktır. Her ülke için ölümcül bir sonuç doğuracaktır. PYD’ye açıktan destek veren, YPG’yi kendi askeri güçleri gibi kullanan ABD ve Almanya, coğrafyamızın tam merkezine sonsuz savaşlara neden olacak geçilmez bir duvar inşa etmektedir.”

Evet ordumuz tanklarıyla,uçağıyla, bordo berelisi ile Suriye’de. Kırmızı çizgimizi geçenlere DUR demiştir. Kendi güvenliği için oluşacak tehlikeli projeleri gördüğünü, Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması için, DUR demiştir.

Ülkemin güneyden kuşatılmasına DUR denmiştir.

Türkiye ve bölgede yeni harita çizmek isteyenlere DUR demiştir.

Bir imha planı yapılmıştı. Yüz yıl sonra Türkiye’yi tarih sahnesinden silinecekti(Allah korusun) bu plana DUR demiştir.  Bizi sindirmek istediler, susturmak istediler, milletimiz DUR demiştir.

Şimdi daha iyi anlıyoruz ki, darbe girişiminin arkasında bu kürt koridorunu kurmak varmış, Gaziantep’de 54 masum insanın şehit edilmesinde, bombalı saldırılarda bu hedef güdülmüş. FETÖ nasıl bir ihanete öncülük etmiş şimdi daha iyi anlıyoruz.

Askerimize dua edelim, Fetih Suresini okuyalım inşallah zafer bizim olacaktır.

Kalın sağlıcakla

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co