Oyun anlaşıldı

Oyun anlaşıldı

Oyun çok çabuk bozuldu..

Bundan siyaset oy çıkarmaya çalışıyor..

Oysa devlet içinde : Devlet var..

Gazi olayları

Siyasi Mühendisliğin yeni versiyonunu görüyoruz..

8 ay önce ABD ağabeyimiz ve İsrail – Halkbank’ın Tahran şubesini ve temsilciliklerini kapatmasını istemesi ile başlayan süreç sonunda, Türkiye de hükümeti devirmeye yönelik oynanan oyunların perde arkası bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Mesele Ak Parti hükümetini devirme !..

Ne bakan çocukları , ne de savcı /polis meselesi değil, işin özü yapılan operasyonu , baş kaldıran Türkiye’in yerle bir edilmesi mücadelesidir..

Türkiye çok fazla olmaya başladı.

Türkiye söz dinlemiyor, çinden füze alıyor..

Türkiye söz dinlemiyor, dünyanın her yerine mal satıyor..

Türkiye söz dinlemiyor İran’a banka şubesi açıyor..

Bütün bunların bir bedeli olmalı, yapılan operasyon bunun sonucu olduğu ortaya çıktı, ama Polis müdürleri bir iki daireye satılmaları beni üzdü..(hırsızlığın azıda çoğuda aynıdır)

Satılmaya satıldınız bari aldığınız para sizi kurtarsın !

Halkbank zarar eden bir banka iken kar eden banka haline gelmesi dikkati çekiyor..

Halk Bank Milli Banka olma yolunda yoluna devam ediyor..

Buradan şuraya gelmek istiyorum: Bugün biz Ak Partiye geçen dönemkilerden daha çok fazla sahip çıkmamız gerekiyor..

Dünya bizim içimizdeki çürük elmaları satın alarak : Türkiye güçsüz bir devlet haline geliyor, daha doğrusu getirmeye çalışılıyor..

Bugün AB ve ABD ve Dünya da ki Hıristiyan alemi bölgesinde güçlü bir Türkiye istemiyor, emir alan Türkiye istiyor.. öyle ki senin bankanın şubesini nereye açacağına bile karışıyor..

Yolsuzluk, kaçakçılık olaylarının perde arkasında yatan gerçek bu, Güçsüz Türkiye , gücü olmayan bir Türkiye istiyorlar.. işte biz burada oyuna gelmemeliyiz..

Ak Partiye sahip çıkmalıyız..

Ülkemize sahip çıkmalıyız.. yoksa bizi yiyecekler..

Halk banka sahip çıkmalıyız.. ABD istemiyor diye milli bankamızı heba edemeyiz, bankamıza ve hükümetimize sahip çıkmalıyız..

Halkbank – Zarar dan kara geçiren bir genel müdür paraları ayakkabı kutusuna koyacak kadar aptal olamaz, oyunun çok amatörce yapıldığını gösteriyor burası..

Söz dinlemezsen: içerden 3-5 kişi satın alıyor seçime beş kala operasyon yaptırıyor ve Türkiye de dengeleri değiştirmeye çalışıyor..

Onun için Ak Partiye , Bankamıza, Genel Müdürümüze ve ilgilere sahip çıkmamız gerekiyor..

Ama Türkiye uyandı, insanlık uyandı, komşularımız uyandı, artık Türkiye bölgesinde lider ülke ve kimseden emir almaz, Tarhana da şube açar, Bağdat da şube açar , açar diyorum ama bu bizim elimizde yani 30 Mart da hükümette tam destek vermeliyiz..

Bakın Suriye de iç savaş öncesinde Türkiye Suriye zenginlerinin çok büyük parası geldi, Buna Beşer Esat’ın da paraları dahil..

Gezi Parkı olayları çıkaranlar : bir dakika içinde 280 Milyar Dolar parayı Türkiye den İsviçre’ye götürürek, Doları 1740 TL.den 2005 kuruşa çıkardılar..

Sonra kaçan paralarla birlikte bugün dolar 2050 gördü.. Gezi Parkı olayları bize ekonomik olarak büyük zarar verdi ama İran ve Irak Parası ile Türkiye bütçesi kendini korumaya çalışırken, Halkbank ve Bakan çocukları uydurma operasyon sonunda paralarımız yine kaçmaya çalıştı.

Eğer cesaret edebilirlerse : Bundan sonra ki operasyon ulaştırma ve Enerji bakanlığına yönelik olacak.. ama cesaret meselesi..

Oyuna gelmeyelim, ülkemize sahip çıkalım..

Türkiye bölgesinde lider ülke olmaya devam ettiği sürece böyle operasyonları çok fazla göreceğiz demektir..

İyi günler..
19 Aralık 2013

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co