Gemci Kayınbaba oldu.

Gemci Kayınbaba oldu.

 

KAHRAMANMARAŞ- Şehrimizin iş adamlarından Osman Gemci, önceki gün Ramada Otel’de düzenlenen düğün töreni ile oğlu Ali Celaleddin Gemci’yi evlendirerek kayınbaba oldu.

Sanayici ve iş adamları, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları ve yönetimi ile dostların bir araya geldiği elit ve seviyeli düğün töreni de birçok dost bir araya geldi.

Gemciler Güven Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gemci, eşi Buket Gemci, Ömer ve Leyla Kesim, Ramada Otel’de çocuklarının mutluluğunu yakın dostları ile birlikte yaşadı.

SONY DSC

Ramada Otel’imizin yeni bölümünün üst salonu bayanlara alt salon ise erkeklere olmak üzere günler öncesinden bir gelin gibi süslenerek tarihi düğüne ev sahipliği yapmak için hazırlanmıştı.

Canlı müzik eşliğinde Ali Celaleddin, ile Kevser Gemci çiftinin salona gelmesi ile dünün başladı.

Ramada Otel girişinde dostlarını karşılayan Osman ve Buket Gemci, Ömer ve Leyla Kesim çiftleri gelen dostlarını karşılayarak salona aldılar.

Akşam yemeği ve düğün merasiminin başlamış, dua ve takı merasiminin ardından ise Osman Gemci kayınbaba olmanın mutluluğunu yaşadı.

Akşam yemeği sonunda ise Kahramanmaraş’ın milli davulcularının davul gösterisi ile damadın genç arkadaşları gönüllerince eğlendiler.

Ali Celaleddin ile Kevser Gemci’ye ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Gemci ve Kesim ailelerinin kutluyoruz hayırlı olsun…

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co