Orta Doğu Kan Gölü !

Orta Doğu Kan Gölü !

ORTA DOĞU KAN GÖLÜ!

Osmanlı imparatorluğunun yıkılmasına sebep olan karanlık güçler Orta Doğu da kan dökülmesini sadece seyrediyor. Osmanlının parçalarından elliye yakın Devlet teşekkül etti tabii bunların çoğu Devletçik bu bölgeler Osmanlı İmparatorluğunun idaresinde iken kimsenin burnu dahi kanamamış güllük, gülistanlık adaletli huzur için de yaşanıyordu.

Ne zaman büyük imparatorluk parçalandı sıkıntı başladı sıkıntının sebebi kukla idareciler bu idareciler Batının adeta bir valisi gibi çalıştılar.

Aynı zihniyet devam ediyor. ABD ve batının tek işi kargaşa çıkartmak Müslümanları birbirine kırdırmak ve başarılı oluyorlar. Bizler Dinimizin emri olan birlik ve vahdet bağlarını kuramadık. Batı da bundan faydalanıyor. Kan emici piyonlarını devreye sokuyor. Sonuç ortada!

ABD ve Batının Türkiye sancıları var Türkiye olmadan Orta Doğu düzeni sağlanamayacak Türkiye’nin olmadığı hiçbir çözüm mümkün değil batı Türkiye’nin kararlarına saygı duymak zorundadır. Türkiye de güçlü, istikrarlı büyüyen bir iktidarın oluşu her zaman Batı yı rahatsız etmiştir.

Ayrıca bu gücün de farkın da bu gücü zayıflatmak için birçok oyunlar kurdu iktidarın güçlü halk desteği sayesinde ABD ve Batı başarılı olamadı olamayacaktır da Orta Doğuda ki; amaçları materyalist bir zihniyet petrol ve zengin kaynaklarıdır. Biz ise Cihan Devleti Osmanlının torunları olarak adalet insanlık ve sevgi tesis etmek için varız. Batı ile farkımız bu…

Şurası bir gerçek ki; tüm Dünya bilmeli ki; orta doğuda Türkiye’nin için de olmadığı hiçbir düzen sağlıklı yürümez ve yürümeyecektir. Batı akıttığı kanda boğulacaktır er ya da geç İnşallah bu tecelli edecektir. Orta Doğunun her tarafında ki zulme uğramış Müslümanların feryadı o sabi bebeklerin çocukların intikamını Allah-ü Teâlâ sizden misliyle alacaktır. Yeter ki biz bir olalım vahdet şuurunda olalım ki Rabbimizin merhameti bizleri sarsın himmeti tezden gelsin.

Orta Doğuda en büyük tehlike mezhep taassubudur. Batı bunu çok körükledi alev topuna dönmüş Orta Doğu da Batı bunu fırsat bilip adeta yangına benzinle gitti daha büyük alevlerin oluşmasına sebep oldu şerefli Dinimiz İslamiyet i küçük düşürmek ve Müslümanları birbirine kırdırmak için ellerinden geleni yaptılar ve yapıyorlar.

Batının Piyonları da Müslümanlık adına yaptığını zannederek kardeşini katletmekten gözünü kırpmadı çok acımasız katliamlar yaptı ve yapıyor.

Orta Doğuda akan kanı durduracak Doğu Türkistan da zulmü bitirecek Dünyanın neresin de darda bir Müslüman varsa el uzatacak Dünyanın her yerine adalet sevgi tomurcukları açtıracak bir Türkiye hayal ediyorum…

Büyüklerin ifadeleri mucibince“Büyük hayal kuramayan büyük işler başaramaz.”…

Yarabbi; hayallerimizi gerçeğe dönüştür…

Muhabbetle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co