Onikişubat’tan her hafta bir havuz

Onikişubat’tan her hafta bir havuz

Onikişubat’tan her hafta bir havuz

ONİKİŞUBAT/ Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi de Onikişubat Belediyesi , Onikişubat ilçesine yakışan yatırımlar yapmaya devam ediyor ve her hafta sonu bir havuzun açılışını yapıyor..

Ak Parti sözcüsü, Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve 65. Hükümet başbakan yardımcısı Veysi Kaynak katılımı ile ikinci havuzun açılışıda yapıldı.

ŞEHİT ABDULLAH ÇAVUŞ MAHALLESİ KAPALI YÜZME HAVUZU AÇILDI

Kahramanmaraş’a ve Onikişubat’a yeni ve modern yaşam alanları kazandırmak için çalışmalarını sürdüren Onikişubat Belediyesi; şehre  donanımlı, sağlıklı ve çağdaş bir ortamda vatandaşların spor yapılabilecekleri ve güvenle yüzebilecekleri bir tesis daha kazandırdı. Şehit Abdullah Çavuş Kapalı Yüzme Havuzu halkın yoğun ilgisiyle törenle hizmete açıldı.

Her yaşta ve her branşta sporu desteklemek ve yaygınlaştırmak için çalışmalarına devam eden, Başkan Hanefi Mahçiçek  ve ekibi, geçen hafta Piri Reis Mahallesi’nde ki yüzme havuzunun faaliyete girmesinin ardından bir yenisi daha olan Şehit Abdullah Çavuş Kapalı Yüzme Havuzu da kapılarını Kahramanmaraş halkına açtı.

Şehit Abdullah Çavuş (8)

Yüzme alanları olmadığı için sıcaktan bunalıp serinlemek isteyen vatandaşlar, su kanalı ve göletleri tercih edip boğulma tehlikesi yaşıyor hatta canlarını bile kaybedebiliyordu. Vatandaşlarımız, Onikişubat Belediyesi’nin açtığı havuzlarda bundan sonra güvenle yüzebilecekler.

Kapalı yüzme havuzunun açılışı; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 65. Hükümet Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, Milletvekili Uğur Dilipak, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Özdemir, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve vatandaşların katılımı ile gerçekleştirildi.

 Yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Onikişubat Belediyesi’ne ait kapalı yüzme havuzu kurdele kesimi ile hizmete sunulurken, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ve 65. Hükümet Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’da Başkan Mahçiçek’e , gençlerin ve çocukların yararlanabileceği, faydalı ve güzel yatırımlara imza attığı için teşekkür ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ak Parti Andırın ve Onikişubat ilçe kongreleri sebebi ile Havuz Açılışına yeterli süre kalmayınca konuşma yapılmayarak hayırlı olsun diyerek kurdele kesildi.

Şehit Abdullah Çavuş (5)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co