Onikişubat’ta Mahçiçek Sevinci

Bu haber 12 Ocak 2019 - 16:40 'de eklendi ve 194 kez görüntülendi.

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek yeniden aday gösterilmesi Hanefi Mahçiçek sevenlerini ve ilçe halkını sevince boğdu.
Kahramanmaraş’ın en başarılı ilçe belediye başkanı olan Hanefi Mahçiçek yeniden belediye başkan adayı olması, 2023 yılında yapılacak EXPO 2023 Kahramanmaraş günlerinide garantilemiş oldu.
2014 yılında bir tek sandalyesi bile olmayan Onikişubat ilçesine belediye başkanı olan Hanefi Mahçiçek, “ Engellemelere ve iftara atmalara rağmen Kahramanmaraş’ın en çok çalışan en çok üreten belediye başkanı olarak bir tarihi yazmıştı.
Başkan Hanefi Mahçiçek yeniden aday gösterilmesi ve Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik tarafından bugün düzenlenen aday tanıtım toplantısında, yeniden Onikişubat ilçesi Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesi Onikişubat ilçesinde oturan ve il genelinde ki Kahramanmaraşlılar tarafından sevinçle karşılandı.
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek önümüzdeki günlerde yapacağı basın toplantısı ile ilçe ile alakalı projelerini açıklayacak.