Onikişubat Belediyesi’nden Plus Plus Puzzle etkinliği

Onikişubat Belediyesi’nden Plus Plus Puzzle etkinliği

  Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi düzenlediği etkinliklerle miniklerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Eğitici Anaokulu Etkinliği kapsamında Anaokulu öğrencileri için “Plus Plus Yapboz etkinliği” Ilıca Anaokulunda gerçekleşti.

  Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi’nin minikleri hem eğitmek hem de eğlendirmek amacıyla hayata geçirdiği “Plus Plus Yapboz Etkinliği” miniklerle buluşturuldu. Etkinlik Ilıca Anaokulunda, 30 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.

  Özellikle eğitim alanında her yaşa hitap eden Onikişubat Belediyesi ‘’ Plus Plus Yapboz Etkinliği’’ ile miniklerin eğitimine ve gelişimine katkı sağlayarak, onların güzel zaman geçirmesi için hizmet veriyor.

   ‘’Şimdi Okuma Zamanı’’ diyerek, eğitim alanında Kahramanmaraş’a ve gelecek nesillere büyük katkı sağlayan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 7’den 70’e her kesimden insanın eğitim alabilmesi ve gelişebilmesi için çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.

  ‘’ Plus Plus Yapboz Etkinliği’’ ile öğretmenleri eşliğinde hoşça vakit geçiren minikler, yüzlerindeki tebessümle Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’e teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

“Onikişubat Belediyesi’nden Plus Plus Puzzle etkinliği” için bir cevap

  1. LearnHebrew dedi ki:

    Teşekkürler 🙂 emeğinize sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co