Onikişubat Belediyesi’nden gençlere yatırım

Onikişubat Belediyesi’nden gençlere yatırım

Onikişubat Belediyesi insan odaklı hizmet üretmeye ve öncelikli hizmetlerinin her zaman eğitim olduğunu yaptığı örnek yatırımlarla göstermeye devam ediyor.  Eğitimin ve gençliğin önemini bir kez daha vurgulayan Onikişubat Belediyesi İmam Hatip Okullarının bu millet için ayrı bir öneme sahip olduğunu inşa ettiği okullarla vurguluyor.

İMAM HATİP (4)

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi tarafından Kale ve Kurtlar Mahallesi’ne yaptırılan, yapım aşaması tamamlanmış Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi, yapımı devam eden Kurtlar İmam Hatip Ortaokulu’nu ve yurtların inşaatlarını Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ile birlikte gezerek, yapım aşamaları hakkında bilgiler aldı.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, gençliğin önemine vurgu yaparak, “Gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi için büyük çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda yapılan çalışmalara destek oluyoruz. Geleceğimiz olan gençlerden büyük ümitlerimiz var Okul burada, yurt burada. Kız erkek ayrımı yok. Bütün çocuklarımızı okutacağız inşallah” diye konuştu.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Başkan Hanefi Mahçiçek ile çalışanlardan tek tek bilgiler aldı, çalışmaların ne durumda olduğu hakkında bilgiler edindi.

İMAM HATİP (7)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co