Onikişubat Belediyesi’nden doktorlara hediye

Onikişubat Belediyesi’nden doktorlara hediye

  Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Kahramanmaraş’ta ki doktorlarla bir araya gelerek program düzenledi. Programa Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i temsilen Başkan Yardımcısı Dr. Ali Ünsal, Kahramanmaraş Sağlık Hizmetleri Başkanı Harun Çetin ve doktorlar katıldı.

  Programda ilk olarak konuşma yapan ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i temsilen katılan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ali Ünsal ‘’Vefakâr cefakâr, özgüvenleri ile hiçbir zor şartlardan kaçınmayan gece gündüz demeden hizmet vermeye çalışan sağlık çalışanlarımızı hatırlamak istedik. Onikişubat Belediyesi olarak doktorlarımıza küçük bir hediye takdim ettik. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ufak bir hediyemiz oldu. Bundan sonra da hatırlamaya devam edeceğiz. Sağlık çalışanlarımızı bir gün değil, tüm yıl hatırlamamız gerekir. Kendilerine şiddetten uzak, sağlıklı yıllar geçirmelerini temenni ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. 14 Mart sadece Tıp Bayramı değil, birçok anlamda da açılımlara sahip. Biz kısaca 14 Mart Tıp Bayramı olarak kutluyoruz. Bir kez daha buradan tüm Türkiye’de çalışan hekimlerin ve sağlık çalışanlarının bayramını kutluyorum’’ sözlerine yer verdi.

  Ardından Kahramanmaraş Sağlık Hizmetleri Başkanı Harun Çetin bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi, “14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Onikişubat Belediye Başkan Yardımcımız Dr. Ali Ünsal Beyefendiye bu özel günde bizi yalnız bırakmadığı ve sağlık camiasını hatırladığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Sağlık camiası çalışanlarımız ve hekimlerimiz özellikle çamur, dağ, bayır demeden, gece gündüz demeden özveri ile halkımıza hizmet vermektedirler. Bugünde bizleri hatırladıkları için, sağlık camiasında bulunan hekimlerimizin hatırlandığı için öncelikle halkımıza teşekkür ediyoruz. Özellikle de Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Beyefendiye bu konuda duyarlılığı ve hassasiyeti için ayrıca çok teşekkür ediyoruz” dedi.

  Program sonunda Onikişubat Belediyesi tarafından tüm doktorlara ‘’Şifa Reçeteleri Yazmanız Dileğiyle’’ notunun bulunduğu ahşap el işlemeli sandıklar hediye edildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co